Berk İletişim'den ithalatçı garantili S23 Ultra alınır mı?

Bütçe
30k-35k

vr74dett

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, gorselde görmüş olduğunuz S23 Ultra cihazı ithalatçı garantili Berk İletişim tarafından satılmakta. Sizce alınır mı? Yoksa Samsung bayisine gidip S23 mü almalıyım?

Screenshot_2024-04-02-01-38-30-029_com.sahibinden.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

1000 TL kupon koduyla yurtiçi S23 al.

1712012699120.png

Merhaba, gorselde görmüş olduğunuz S23 Ultra cihazı ithalatçı garantili Berk İletişim tarafından satılmakta. Sizce alınır mı? Yoksa Samsung bayisine gidip S23 mü almalıyım?

Eki Görüntüle 2156916
Hocam satıcı hakkında yorumlara şikayetlere bakın sıfır kapalı kutu ürün satıyor ise bence alabilirsiniz sıfır ürünlerde genellikle problem çıkmıyor garantisiz sıfır ürün aldım 3 yıldır kullanıyorum şuana kadar sorun çıkarmadı sonuç olarak gene seçim sizin problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Hocam satıcı hakkında yorumlara şikayetlere bakın sıfır kapalı kutu ürün satıyor ise bence alabilirsiniz sıfır ürünlerde genellikle problem çıkmıyor garantisiz sıfır ürün aldım 3 yıldır kullanıyorum şu ana kadar sorun çıkarmadı sonuç olarak gene seçim sizin problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Öyle bir yorumlar varki hepsi neredeyse birbirinin aynısı insan düşünüyor acaba botmu bastı diye bir garip yorumlar anlayamadığım derecede.

Yeni konular

Geri
Yukarı