Berserk mangası bulunur mu?

Samed123

Hectopat
Arkadaşlar dizisini bitirdim mangadan devam etmek istiyorum bulabilir miyim? İnternetten falan Türkiye'de yasaklandığını duydum. Bulursam da kaçıncı ciltden başlamam lazım? Bulabilir miyim?

1690716410980.png

Şuradan devam etmen iyi olur. Hem animenin sonunun heyecanını tekrar yaşarsın, hem de birden geçiş yapıp uyuşmazlık yaşamazsın.

Kaldığın yerden devam etmek için de 14'den başlamalısın.

Eki Görüntüle 1882549

Şuradan devam etmen iyi olur. Hem animenin sonunun heyecanını tekrar yaşarsın, hem de birden geçiş yapıp uyuşmazlık yaşamazsın.

Kaldığın yerden devam etmek için de 14'den başlamalısın.

Dıdıııt. Don't give wrong information. He must start from very beginning even he finished all Berserk animes and must read as english... He must stay away from Turkish Berserk translation at least chapter 289.

Başka bir deyişle en baştan okuyacak, kaldığı yerden değil. Ve Türkçe çevirisinden uzak duracak.

Dıdıııt. Don't give wrong information. He must start from very beginning even he finished all Berserk animes and must read as english... He must stay away from Turkish Berserk translation at least chapter 289.

Başka bir deyişle en baştan okuyacak, kaldığı yerden değil. Ve Türkçe çevirisinden uzak duracak.
He oldu ingilizceyide aklimizla anlamaya caliscaz

Çok da geriden başlamasın diye 4-5 bölüm gerisini verdim de, vazgeçmesin diye. İngilizce olduğundan vazgeçti direkt. :/

He oldu ingilizceyide aklimizla anlamaya caliscaz
Sen bilirsin, Miura'nın yazdığından tamamen alakasız, uyduruk bir çeviriyle okumak istiyorsan buyur Türkçe oku Berserki. Bizlik bi durum yok. Sadece olması gerekeni diyoruz.

Çok da geriden başlamasın diye 4-5 bölüm gerisini verdim de, vazgeçmesin diye. İngilizce olduğundan vazgeçti direkt. :/
Unuttuğun şey doğru tektir kuralı. Berserk için doğru olan; En baştan mangayı en azından chapter 289a kadar ingilizce olarak okumaktır, ordan itibaren Türkçe okunabilir. 289 diyorum da Tortuganın çevirmeye başladığı bölüm nereyse ordan itibaren yani. Bir de vazgeçecek adam her türlü vazgeçer.

Sen bilirsin, Miura'nın yazdığından tamamen alakasız, uyduruk bir çeviriyle okumak istiyorsan buyur Türkçe oku berserki. Bizlik bir durum yok. Sadece olması gerekeni diyoruz.

Unuttuğun şey doğru tektir kuralı. Berserk için doğru olan; en baştan mangayı en azından chapter 289a kadar İngilizce olarak okumaktır, oradan itibaren Türkçe okunabilir. 289 diyorum da tortuganın çevirmeye başladığı bölüm nereyse oradan itibaren yani. Bir de vazgeçecek adam her türlü vazgeçer.

Hocam düzgün çeviri var mı Türkçe olarak.

Geri
Yukarı