BERWAR'ın Davranışları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan111

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba @Ali Güngör. Ben bir konu açtım sadece konudaki sorum "AMD FX6300 mü, Athlon X4 860K mı yoksa APU 10 7890 mı?" idi. Hangisinin işlemcisi daha iyi dedim.

Yöneticiniz Zen'i bekleyeceksin ya da sana bir şey önermeyiz gibi saçma sapan yazılar yazdı. Ben Technopat'ı böyle bilmezdim. AMD alsam, Intel alsam yöneticinize nedir? Onun görevi yardım etmek değil mi, siz bile APU videosu çekerken yöneticiniz @BERWAR AMD'ye böyle nasıl kin kusabiliyor?

2 çekirdekli Intel i3-6100 aldığım ve benim istediğim uygulamaları çalıştırmadığı zaman paramı çöpe atmış olmayacak mıyım? Yöneticinizin söyledikleri çelişkili şeyler olmuyor mu? Yöneticiniz insanların kullandıkları elektronik cihazların marka modeline nasıl karışır?

AMD alarak paranı çöpe atmanı istemiyoruz. FX işlemciler alınacak modeller değil. AMD alacaksan Zen işlemcileri bekleyeceksin. Yoksa AMD önermeyiz. Ön yargılarından kurtul.
Ya da Skylake anakart alıp, Kaby Lake G4560 alsam BIOS güncelleme için yöneticiniz bana işlemci mi gönderecek? AMD FX 6300 vs A10 7890K vs X4 860K

Benim bir harf yanlışımla bu forumdan banlanabiliyorsam, yöneticiniz nasıl böyle rahat yazabiliyor? Tamam ben çeker giderim bu forumdan ama yöneticiniz @BERWAR'ın yaptığı çok yanlış.

Ayrıca yukarıda paylaştığım konuda tartışmayı başlatan sizin sevgili yöneticiniz @BERWAR.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Furkan111 Ben admin değilim, sana bir şey önermeyiz demedim AMD önermeyiz dedim. AMD istesen sistem tavsiyesinde bulunabiliriz sana, ben şahsen AMD önermem dedim. 2 çekirdekli dediğin İ3 6100 o işlemcilerinden daha performanslı bir model. Sana yardımcı olmaya çalışırken, kalkmışsın beni eleştiriyorsun. Paranı çöpe atmak istiyorsan 5-6 yıllık mimariye sahip işlemcileri alabilirsin, kimse de sana bir şey demez ama pişman olan sen olursun. Konuda bir art niyet yok.

Art niyetli bir söz veya hakaret tarzı cümleler kullanmamış. Ayrıca doğru söylemiş. AMD alınacaksa kesinlikle Ryzen beklenmeli. Art niyetli olsaydı emin ol konuna cevap yazıp, yardımcı olmaya çalışmazdı. Bana kalırsa yanlış anlaşılma olmuş ve gereksiz bir konu.

Bu arkadaş gibi yardımı hak etmeyen insanlara yardım etmeyin. Bu insanlara bir şey anlatamazsınız, anlamazlar onların ellerinde değil. Beyinleri olsa anlarlar ama olmayınca ne yapsın garip anlayamıyor. AMD önerip geçin alsın kullansın.

Adam yönetici değil ayrıca kötü bir şey söylememiş ki doğru düzgün ZEN'i bekleyin paranız boşa gitmesin demiş. Fazla alınganlık yapıyorsunuz.

Rapor et butonu ne işe yarar? Bu konuyu açmadan evvel rahatsız olduğun bir husus varsa oradan hallederdin. Konu açıp da insanları mesnetsizce ispiyonlamak nedir? Bu ispiyonlama işi de ülkenin her mecrasına sirayet etmiş durumda. Kafası bozulan alakasız şekilde birilerini birilerine şikayet eder oldular.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada yaptığı fanboyluk değil ki. "AMD alacaksan Zen işlemcileri bekle." demiş. Eğer fanboy olsaydı Zen'i beklemesi gerektiğini söylemezdi. Ayrıca kendisi yönetici değil ama kesinlikle yöneticiliği hakediyor bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı