BERWAR'ın Davranışları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haydaa! Yine mi Intel vs. Amd? :) Bu konuda tartışmaya gerek yok ki. Ayrıca bizler Intel daha iyi dediğimizde banka hesabımıza Intel tarafından para yatırılmıyor ya da bizlere sponsorluk babında ürün falan gelmiyor. :) Ortada olan neyse, hangisinin performansı yeterli düzeydeyse o öneriliyor. Yıllardır bu forumun içindeyim mesaj yazmasam da uzun bir süredir. Amd işlemcili sistemlerin de çatır çatır toplandığını, HD 7870'e büyük saygı gösterildiğini de hatırlıyorum. Aynı insanlar şu an hangisi iyiyse onu söylüyor. Olayı başka yerlere çekmenin alemi yok. Burası bir bilgi platformu.

@18401 Daha önce AMD-Intel tartışmaları yüzünden defalarca uyarıldın. Yine konuyu farklı yerlere çekme. Bu sitede de Intel'e tapma gibi bir durum yok, fanboyluk yapanlar dışında. AMD işlemcileri yere göğe sığdıramamana ne demeli peki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gereksiz bir konu. USB 3.0 için hala Asmedia kullanan ana kartları mı alacaksınız? Yapmayın lütfen bu işlemciler çok eski. Güncel işlemcilerden kendinize bir sistem yapsanız daha hoş olmaz mı? Zen'i beklemem diyorsanız işlemci tarafında şu anda AMD öneremeyiz Skylake optimize edilmiş bir şekilde yeniden yapıldı ve bunu bile bile hala AMD alabiliyorsunuz... (n)
Tipik INTEL balonu konu olunca... Nedense bu sitede INTEL markasına tapınıyorlar. Art niyet yokmuş palavra.
Intele karşı bir garezin var sanırım. Tapınan kimse yok. Ryzen çıkınca o "tapınan" dediğin kişiler Ryzen işlemcileri önerecek. Biz burada ne uygunsa onu öneriyoruz. Herhangi bir taraftarlık söz konusu değil.

Bu arada imza bölümünde Intel alma demişsin. Intel fanı, Intel alın ya da Intel güzel der AMD almayın demez. Sen düpedüz düşmansın. En azından buradakiler sevdiği firmaları destekliyor. Senin gibi düşmancasına engel olmaya çalışmıyor.

Daha forum kültürü hakkında hiç bir bilgisi olmayan kişiler gelip böyle konular açıyor ayar oluyorum, bak kardeşim burası bir forum değil burada sana mesaj atan atmayan herkes buraya gönüllü olarak geliyor hiç bir karşılık beklemiyoruz yardımcı olmaya çalışıyoruz sen gelip yok bana AMD önermedi kalbim kırıldı filan yapacaksan Technopat Youtube kanalında takılmaya devam edebilirsin çünkü sen Technopat'ı sadece oraya endekslemişsin. Adam sana AMD önermem dememiş, sen okuduğunu. anlayamamışsın. Bir de marka fanboyluğu yapan diğer firmalara çamur atanları gördük hep beraber ama şahıs üstüne suçlama yapanı ilk defa görüyorum.

Tipik INTEL balonu konu olunca... Nedense bu sitede INTEL markasına tapınıyorlar. Art niyet yokmuş palavra.

Nvidia ile AMD arasındaki rekabet sözkonusu olsa bu dediklerine bir nebze hak verirdim de sözkonusu intel ise aralarındaki rekabet biteli epey süre geçtiğinden hiç kusura bakma ama AMD Ryzen çıkana kadar AMD önermem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı