Beşiktaş - Galatasaray maçı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Son Sivas maçından sonra biraz Fener güven verdi. Peres sonunda döndü ve iyi iş çıkardı. Batshuayi öldü galiba adam hala yok ortada. Şartlar ne kadar iyi olursa olsun 3. olmayacağımızı bilmeyen yoktur. FB ne yapar ne eder gene delirtir bizi. Ben hala GS şampiyon diyorum. Bu yıl FB şampiyon olursa tarihinin en iyi şampiyonluğu olmuş olur. İhtimal veriyorum ama çok çok zor. O İstanbul maçını kazanacaktık.
Hiç belli olmaz. Fark artık 3 ve siz hükmenden 6 biz 3 puan alıyoruz. Şu an zirvedeki takımların garanti puanları GS 73, FB 73, BJK 68. Bizim bu durumda 1 maç eksiğimiz oluyor. FB bence Sivas maçında şampiyonluk oyunu oynadı. Loser gibi şeyleri bir kenara bırakıp realiteye bakarsak Fenerbahçe'nin şampiyonluk olasılığını daha kolay görüyorum. Galatasaray'ın fikstürü zor. Daha haftaya Başakşehir ve finalde Fenerbahçe maçı var. Ayrıca Galatasaray, Fatih Karagümrük maçının 1. yarısındaki oyunu gördük zaten. FB bir şekilde son dk. golleriyle de kazanıyor. Hastalık Bu Futbol'un analizi gelince daha da net yorumlar yapılabilir.

Hiç belli olmaz. Fark artık 3 ve siz hükmenden 6 biz 3 puan alıyoruz. Şu an zirvedeki takımların garanti puanları GS 73, FB 73, BJK 68. Bizim bu durumda 1 maç eksiğimiz oluyor. FB bence Sivas maçında şampiyonluk oyunu oynadı. Loser gibi şeyleri bir kenara bırakıp realiteye bakarsak Fenerbahçe'nin şampiyonluk olasılığını daha kolay görüyorum. Galatasaray'ın fikstürü zor. Daha haftaya Başakşehir ve finalde Fenerbahçe maçı var. Ayrıca Galatasaray, Fatih Karagümrük maçının 1. yarısındaki oyunu gördük zaten. FB bir şekilde son dk. golleriyle de kazanıyor. Hastalık Bu Futbol'un analizi gelince daha da net yorumlar yapılabilir.
- Önümüzdeki 4 maçı kazanırsak şampiyonuz.
-2 maç kaybedip, Fenerbahçe dahil 3 maçı kazanırsak şampiyonuz.
- 3 maç berabere, Fenerbahçe maçını kazanırsak şampiyonuz.
- 3 maç kazanıp, 2 beraberliğe şampiyonuz.
Ayrıca Beşiktaş'ın maç fazlası da var.

- Önümüzdeki 4 maçı kazanırsak şampiyonuz.
-2 maç kaybedip, Fenerbahçe dahil 3 maçı kazanırsak şampiyonuz.
- 3 maç berabere, Fenerbahçe maçını kazanırsak şampiyonuz.
- 3 maç kazanıp, 2 beraberliğe şampiyonuz.
Ayrıca Beşiktaş'ın maç fazlası da var.
Böyle hesaplamalar yerine hepsini kazanmaya odaklanmalıyız bence. Şu saatten sonra puan kaybının telafisi yok. Lider hala biziz ama avantajımızı korumamız gerek. Buraya kadar getirdik, gerek seriler gerek son dakika galibiyetleriyle ama buradan sonra en ufak hata tüm emekleri yerle bir edebilir. Takıma şu saatten sonra asla izin verilmemeli. Burası Süper Lig, dünyanın en iyi ligi :). Her an herkes kupa kazanabilir.

GS'nin Karagümrük maçında zorlanacağını söylemiştim zaten. FB son dakikada kazanıyor kısmı patladı İstanbulspor ile. Çok belliydi. Böyle demode bir oyunla bu takım yürümezdi zaten. Sivas'ın da performansı kötüydü ama oyun olarak Fener daha iyi bir oyun oynadı son haftalara göre. Fakat ben bu oyunla GS'yi yenebileceklerini veya GS'nin büyük bir puan kaybı yaşayacağını sanmıyorum.
Hastalık Bu Futbol analizi kısmını anlamadım. Oyunculardan açıklama falan mı veriyor ekstra?

Hastalık Bu Futbol analizi kısmını anlamadım. Oyunculardan açıklama falan mı veriyor ekstra?
Hocam her hafta analiz yapan çok iyi bir kanal. Futbol yorumlarını da beğeniyorum, tavsiye ederim. Topun olmadığı yere bakıyor genelde.

GS'nin Karagümrük maçında zorlanacağını söylemiştim zaten.
Bende az çok tahmin ediyordum fakat 5 dakikada 2 gol beklemiyordum. Takımda güven aralığı en yüksek oyunculardan Nelsson bile kötü maç çıkardı. Muslera ve Icardi'nin hataları olmasa belki de oradan da +3 alabilirdik.

FB son dakikada kazanıyor kısmı patladı İstanbulspor ile. Çok belliydi. Böyle demode bir oyunla bu takım yürümezdi zaten. Sivas'ın da performansı kötüydü ama oyun olarak Fener daha iyi bir oyun oynadı son haftalara göre. Fakat ben bu oyunla GS'yi yenebileceklerini veya GS'nin büyük bir puan kaybı yaşayacağını sanmıyorum.
Vallahi ben İstanbulspor'u farkla yenersiniz diyordum maç öncesi. Sivasspor'un da performansı kötüydü şimdi ama Fener genel olarak daha iyi oynadı. Genel olarak Fenerbahçe'nin set hücumları Galatasaray'a göre daha iyi. Bizim de geçiş hücumlarımızdan genelde çok verim alabiliyoruz. Bizim fikstürümüz zor potansiyel çok puan kaybı var. Hiçbir şey daha kesin değil. Kimse şampiyon olmadı ve şampiyonluğu kaybetmedi. Güzel bir sezon geçiyor, inşallah şampiyonluğumuzla sonuçlanır. :)

Kimse şampiyon olmadı ve şampiyonluğu kaybetmedi. Güzel bir sezon geçiyor, inşallah şampiyonluğumuzla sonuçlanır. :)
Olum salın 1 yıl. Ülkenin yarısı depresyondan çıkar.

Hocam her hafta analiz yapan çok iyi bir kanal. Futbol yorumlarını da beğeniyorum, tavsiye ederim. Topun olmadığı yere bakıyor genelde.

https://www.youtube.com/@HBF
Kanalı biliyorum da seriyi bilmiyordum. Emre Özcan dışı pek analiz dinlemiyorum.

Geri
Yukarı