Galatasaray - Antalyaspor maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

OzanBayram

Hectopat
Daha fazla  
Bugün oynanan Galatasaray - Antalyaspor maçında çok sayıda tartışılmalı pozisyon vardı, bu pozisyonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Galatasaray'ın penaltı kazandığı 2 pozisyon, Torreria'nın yaptığı ağır müdahale, ofsaytlar falan filan çok sayıda pozisyon var. Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Bugün oynanan Galatasaray - antalyaspor maçında çok sayıda tartışılmalı pozisyon vardı, bu pozisyonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Galatasaray'ın penaltı kazandığı 2 pozisyon, Torreria'nın yaptığı ağır müdahale, ofsaytlar falan filan çok sayıda pozisyon var. Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Galatasaray yine kollandı.

Bu kasıtlı bir yönetim mi yoksa gerçekten beceriksiz bir hakem mi bilemiyorum ama Antalya resmen bi-çil-di. Antalya lehine belki 1-2 hatalı karar vardır ama GS lehine başta 2. penaltı, torreria kırmızı kartı(sarıdan kırmızı bile değil, direkt kırmızı) ve barış alpere sarı kart verilmemesi direkt aklıma gelen kararlar.

Edit: Vinicius'un defalarca söylediği hakarete herhangi bir tepki verilmemesi de var. Resmen Beşiktaş maçına GS topal çıkmasın diye hem maç öncesi(Icardi'ye minimum 2 verilmesi gereken cezanın tedbirsiz 1 verilmesi) ile birlikte bu maçta katledildi.

Bu kasıtlı bir yönetim mi yoksa gerçekten beceriksiz bir hakem mi bilemiyorum ama Antalya resmen bir-çil-di. Antalya lehine belki 1-2 hatalı karar vardır ama GS lehine başta 2. penaltı, torreria kırmızı kartı(sarıdan kırmızı bile değil, direkt kırmızı) ve barış alpere sarı kart verilmemesi direkt aklıma gelen kararlar.

Carlos Vinicius'un da bir pozisyonu vardı hakeme küfrettiği iddia ediliyor Fred'e derbiden önce 3 maç ceza veren TFF buna ne yapacak merak ediyorum.

Her iki takımında şampiyonluk yarışında kalması için hakemler tarafından kollanıyor. Geçen hafta Fenerbahçe'ye penaltının p'si olmayan pozisyona penaltı verdikleri gibi bugün ki maçta bize aynı şekilde penaltı verildi. Golümüz de ofsayttı. Anlayacağınız üzere bir Galatasaraylı olarak söylüyorum. Bu yancılık ile nereye kadar gidecek merak ediyorum.

Her iki takımında şampiyonluk yarışında kalması için hakemler tarafından kollanıyor. Geçen hafta Fenerbahçe'ye penaltının P'si olmayan pozisyona penaltı verdikleri gibi bugün ki maçta bize aynı şekilde penaltı verildi. Golümüz de ofsayttı. Anlayacağınız üzere bir Galatasaray'lı olarak söylüyorum. Bu yancılık ile nereye kadar gidecek merak ediyorum.

Süper Lig'in artık izlenecek bir tarafı kalmadı gerçekten hocam. Hem hakem hataları hem saha kalitesliği hem de lig değersizliği. Fenerbahçe'ye verilen pozisyona net bir şey söyleyemiyorum maalesef hem değiyor gibi hem de değmiyor gibi. Manchester United tutan bir arkadaşım var beni Premier Lig'e çağırıyor. Belki pl izlerim emin değilim.

Manchester United tutan bir arkadaşım var beni Premier Lig'e çağırıyor. Belki pl izlerim emin değilim.
Premier Lig'in sadece özetlerini izleyince bile bizim ligdeki futbolun ne kadar geride kalmış olduğunu anlıyorum. Maalesef üzücü. Ve bu şekilde gitmeye devam edecek sanırım.

Premier Lig'in sadece özetlerini izleyince bile bizim ligdeki futbolun ne kadar geride kalmış olduğunu anlıyorum. Maalesef üzücü. Ve bu şekilde gitmeye devam edecek sanırım.

Bende hocam zaten bayern severek izleyen biriydim la liga da Real'in hiçbir maçını kaçırmam pl de de bir takım bulduk mu tamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı