Beşiktaş'a Olan Nefret Neden?

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Sosyal medyada sürekli Galatasaray ve Fenerbahçeli taraftarların Beşiktaş'a ve taraftarlarına hakaret ettiğini görüyorum. Örneğin Beşiktaş'a küçük takım demeleri ya da Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ın rakiplerine destek vermeleri hatta Beşiktaşlıların Türklüğüne bile küfür edenler var. Bu nefret neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
kısaca.

Dosya Ekleri

• das.jpg
    das.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 312
Bunu sadece beşiktaşlılar yapmıyor ki? Fenerbahçe taraftarları da yapıyor Galatasaray taraftarıda.

Bu olaydan önce böyle şeyler olmazdı insanlar desteklerdi sonra böyle görüntüler çıkınca madem onlar yapabiliyor biz niye yapmayalım dediler ve ayrıca bir sebep daha beşikteşın her oyuncusunu ilah olarak görme huyu da bir etken.

Ben futbol çok sevmiyorum ama Galatasaraylı olmamın nedeni çok saçmada olsa Fenerbahçe mesela renk olarak sevmiyorum Beşiktaş siyah beyaz sanki renksiz ama Galatasaray sarı kırmızı çok iyi renk uyumu ve kalecisi Muslera yüzünden seviyorum.

Bu mesela benim düşüncem.

Bunu sadece beşiktaşlılar yapmıyor ki? Fenerbahçe taraftarları da yapıyor Galatasaray taraftarıda. Bu yapılan hareketler hangi taraftar olursa olsun holiganlıktır.

Fenerliler de yapıyor ise galatasaraylılar da yapıyor ise neden beşiktaşa nefret var dediniz ki 3 büyükler neden birbirinden nefret ediyor demelisiniz.

Bu arada cidden net cevap
Daha fazla konusmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı