Beslenme düzenim nasıl?

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim yumurta sarısı ciddi ölçüde sivilce problemi yaratıyor tercih etmiyorum bu yüzden. Antrenman öncesi öğünümü antrenmandan 3 saat önce yiyorum sorun çıkmıyor. Benim problemim şurada beslenmemdeki yağ oranı ve karbonhidrat oranı yeterli mi sizce skinny fat bir birey için.
Yumurta sarisi, gun icinde hic yag tuketmeseniz de sivilceye yol aciyor mu? Tukettiginiz fazla yagdan dolayi ustune bide yumurta sarisi eklenince sivilceye neden oluyor olabilir.

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim yumurta sarısı ciddi ölçüde sivilce problemi yaratıyor tercih etmiyorum bu yüzden. Antrenman öncesi öğünümü antrenmandan 3 saat önce yiyorum sorun çıkmıyor. Benim problemim şurada beslenmemdeki yağ oranı ve karbonhidrat oranı yeterli mi sizce skinny fat bir birey için.
Rica ederim, hayır ciddi ölçüde sivilce falan yapmıyor kim söyledi bunu sana? Bence zeytinyağına abanmak yerine kuruyemişler yemeniz daha akıllıca olacaktır. Yulafın içine kırıp yiyebilirsiniz mesela, salataya da 1 kaşık yeterlidir fazlası mideyi de bozacaktır sindirim önemli.

Hiç yağ tüketmesem bile oluyor.
O zaman daha fazla yeşillik yiyebilirsin örneğin; maydanoz, marul... Cilt bakımı da yapsan fena olmaz erkek adam bakımlı olur zaten.

Hocam bence bi dahiliyeye gidin karaciger problemi olabilir. Kuzenim de ayni nedenden cildiyeye gitmisti ordan dahiliye vs kan tahlilinde karaciger enziminden biri bayagi yuksek cikti. Krem ilac derken duzeldi suan normal.
hocam 1 hafta önce tam kan sayımım temiz çıktı açıkçası ama alerji vesaire muhtemelen benimki

Rica ederim, hayır ciddi ölçüde sivilce falan yapmıyor kim söyledi bunu sana? Bence zeytinyağına abanmak yerine kuruyemişler yemeniz daha akıllıca olacaktır. Yulafın içine kırıp yiyebilirsiniz mesela, salataya da 1 kaşık yeterlidir fazlası mideyi de bozacaktır sindirim önemli.

O zaman daha fazla yeşillik yiyebilirsin örneğin; maydanoz, marul... Cilt bakımı da yapsan fena olmaz erkek adam bakımlı olur zaten.

Peki hocam yeşillik arttırıp zeytin yağını azaltıp kuruyemiş ekleyeceğim yerine.

Tdee Calculator'dan hesaplayarak almam gereken kalori miktarım 2300 çıktı 18 yağ oranında 68 kiloyum. Hedefim %10-12 yağ oranına kadar inmek. Programım nasıl? Yorumlarınızı bekliyorum.

Sabah.
4 yumurta beyazı.
100 gr yulaf.
1 bardak süt.

Öğlen(spordan önce)
100 gr pirinç.
200 gr çiğ tavuk.
Salata.
1 yemek kaşığı zeytinyağı.

Akşam(spordan sonra)
100 gr pirinç.
200 gr çiğ tavuk.
Salata.

Gece yatmaya yakın.
Lor peyniri 100 gr.

.
Tavuk niye ciğ?

Tdee Calculator'dan hesaplayarak almam gereken kalori miktarım 2300 çıktı 18 yağ oranında 68 kiloyum. Hedefim %10-12 yağ oranına kadar inmek. Programım nasıl? Yorumlarınızı bekliyorum.

Sabah.
4 yumurta beyazı.
100 gr yulaf.
1 bardak süt.

Öğlen(spordan önce)
100 gr pirinç.
200 gr çiğ tavuk.
Salata.

Akşam(spordan sonra)
100 gr pirinç.
200 gr çiğ tavuk.
Salata.

Gece yatmaya yakın.
Lor peyniri 100 gr.

.
Güzel ama sürdürülebilir değil, hiç meyve falan yok, et/balık yok, kuruyemiş yok, çeşitlilik yok. Böyle yaşanmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı