Beyaz mouse önerisi

PastaBorek

Centipat
Daha fazla  
Genel olarak oyun için kullanmayacağım ama el yapısına uygun oturaklı ve tuş hissiyatı güzel bir mouse istiyorum arkadaşlar. Oyun Mouse'si olur fakat kablosuz olacak yani biraz ofis için kullanacağım ama arada oyunda oynayacağım, önerileriniz nelerdir?

Aşağıda resmini bıraktığım mouse benzer bir mouse olacak arkadaşlar.

Genel olarak oyun için kullanmayacağım ama el yapısına uygun oturaklı ve tuş hissiyatı güzel bir mouse istiyorum arkadaşlar. Oyun Mouse'si olur fakat kablosuz olacak yani biraz ofis için kullanacağım ama arada oyunda oynayacağım, önerileriniz nelerdir?

Resim yok ve bütçeyi biz tahmin ediyoruz heralde.

Merhaba, görseli siteye yüklememişsiniz. Bütçeyi belirtirseniz size yardımcı olabiliriz.

el yapısına uygun oturaklı ve tuş hissiyatı güzel bir mouse istiyorum

Hangi el için?

Logitech G102 bakabilirsin ama biraz küçük bir mouse.

Hangi el için?

Sağ el hocam.

Resim yok ve bütçeyi biz tahmin ediyoruz herhalde.

Hocam resim yüklemeye çalıştımda olmadı şimdi yüklüyorum. Hocam bütçe 500 ile 100 yani çok pahalı bir ürün istemiyorum ama zorlarsam alırım yani.

1704448605446.png

Bu Mouse'nin kablosuzu gibi yani bu Mouse'ye benzeyecek ama kablosuz.

Bu nasıl? Al derseniz bunu alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ el hocam.

Hocam resim yüklemeye çalıştımda olmadı şimdi yüklüyorum. Hocam bütçe 500 ile 100 yani çok pahalı bir ürün istemiyorum ama zorlarsam alırım yani.

Eki Görüntüle 2074806

Bu Mouse'nin kablosuzu gibi yani bu Mouse'ye benzeyecek ama kablosuz.

Bu nasıl al derseniz bunu alacağım.

Alma. Yukarıda attığımı al.

Yeni konular

Geri
Yukarı