Beyaz RGB klavye ve mouse önerisi

SLAXs

Picopat
Daha fazla  
İyi sosyaller;
Sıfırdan beyaz sistem diziyorum ekipmanlardan başlamak istedim.
Klavyeyi (blue switch) %60-65 ve hot swap destekli arıyorum (max 1500₺) çift renkli siyah beyaz da olur, hot swapsiz çok uzun ömürlü varsa o da olur.
Fareyi 400 DPI kullandığım için yüksek DPI'a gerek yok ve mouse RGB olmasa da olur (max 850-900) çift renkli siyah beyaz da olur.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler ve iyi akşamlar :)

İyi Sosyaller;
Sıfırdan beyaz sistem diziyorum ekipmanlardan başlamak istedim.
Klavyeyi (blue Switch) %60-65 ve hot swap destekli arıyorum (Max 1500₺) çift renkli siyah beyaz da olur, hot swapsiz çok uzun ömürlü varsa o da olur.
Fareyi 400 DPI kullandığım için yüksek DPI'a gerek yok ve mouse RGB olmasa da olur (Max 850-900) çift renkli siyah beyaz da olur.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler ve iyi akşamlar :)

Klavyeyi Amazon Prime ile al.

Klavye olarak Royal kludge RK61 al
Mouse olarak azıcık daha ekle Logitech G305 al ama dersen ekleyemem attack shark X3 al

G305 önermem.

Kardeşim klavye tavsiyelerim.
  1. Redragon K550 yamaç mekanik klavye: Redragon'un bu modeli, uygun fiyatlı olmasının yanı sıra beyaz renk seçeneği, mekanik tuşları ve aydınlatmasıyla dikkat çekiyor.
  2. HyperX alloy FPS Pro: HyperX'in bu modeli kompakt ve dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Beyaz renk seçeneği ve mekanik tuşlarıyla performanslı bir klavye deneyimi sunuyor.
  3. Tecware Phantom 87: Bu klavye, uygun fiyatı, beyaz renk seçeneği ve mekanik tuşlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca, RGB aydınlatma özelliği de bulunmaktadır.

Klavyeyi Amazon Prime ile al.

G305 önermem.
hocam bu mouse sizin gösterdiğiniz mouse kadar iyi midir ?

PulseFire Haste daha güzel bir model.
hocam sizin önerdiğiniz mosue 5 dakika önce 900 TL di şimdi 1200 TL oldu bi anda, başka mosue öneriniz var mı veya benim gösterdiğim iyi midir

hocam sizin önerdiğiniz mosue 5 dakika önce 900 TL di şimdi 1200 TL oldu bi anda, başka mosue öneriniz var mı veya benim gösterdiğim iyi midir
1435 TL oldu beyazı

İndirim beklersen senin için çok iyi olur.

Hocam sizin önerdiğiniz mosue 5 dakika önce 900 TL di şimdi 1200 TL oldu bir anda, başka mosue öneriniz var mı veya benim gösterdiğim iyi midir?

1435 TL oldu beyazı

Bunlara çıkabilir misin?

Geri
Yukarı