Beyblade nereden alınır?

Vaybe en ucuz şu an 390 TL 8-9 yıl önce Migros'tan 15 TL'ye almıştım.

Evet bende Migros'tan alıyordum, bir de Eminönü'nde kocaman bir oyuncakçı vardı. Sadece o orijinal Takara Tommy satıyordu, ve gerçekten ucuzdu. Ama sonradan kapandı. Onun dışında birkaç sene önce AliExpress'ten almıştım. Türkiye'deki e-ticaret sitelerinde kafalarına göre fiyat koyuyorlar herhalde.

Hocam Türkiye'de maalesef bulmanız çok zor. Eğer AliExpress'den orijinal kutusu gibi görünen ürünlerden de alsanız onlar midfake olarak adlandırılan ürünler gerçek kaliteye yakınlar ancak orijinal değiller.

Hocam Türkiye'de maalesef bulmanız çok zor. Eğer AliExpress'den orijinal kutusu gibi görünen ürünlerden de alsanız onlar midfake olarak adlandırılan ürünler gerçek kaliteye yakınlar ancak orijinal değiller.

Hocam ama orijinal takara tommy ürünleri var. Yorumları da olumlu, o nasıl oluyor? Eğer orijinal değilse bile çok kaliteli olduğu belli, 4 senedir sapasağlam :D.

Hocam ama orijinal takara tommy ürünleri var. Yorumları da olumlu, o nasıl oluyor? Eğer orijinal değilse bile çok kaliteli olduğu belli, 4 senedir sapasağlam :D.

Midfakeler zaten Tayvan vb. ülkelerde üretilen bire bir replikaları çakmayla orijinal arasındalar fakat otantik değiller. Koleksiyon değerleri yok. Ks koleksiyon yapacağım dediği için bilgilendirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı