Beylikdüzü'nde bilgisayarcı önerisi

Emre12345

Kilopat
Daha fazla  
Beylikdüzü tarafında bilindik, makul fiyatlı bilgisayarcı var mı? Bilgisayar birleştirme ve Windows için ne kadar ücret çıkar?

Bunlar mantığı kavrandığı zaman kendin de kolayca yapabileceğin şeyler, bilgisayarcıya para vermeye gerek olmadığını düşünüyorum.

Bilgisayarcı sebebiyle meydana gelmiş montaj hataları ile çok karşılaştım.

Hiçbiri beş para etmez ve kaç tane denediysem hepsi yanlış yapmış ne yaptılarsa. Hep kendim öğrenip foruma sorup yapmaya calısıyorum o yüzden bence değmez derdin neyse yazıp ya ada araştırıp kendin yapmanı öneririm. Gerçekten doğrusunu öğrenince ana avrat söveceğin şekilde iş yapıyorlar.

Hiçbiri beş para etmez ve kaç tane denediysem hepsi yanlış yapmış ne yaptılarsa. Hep kendim öğrenip foruma sorup yapmaya calısıyorum o yüzden bence değmez derdin neyse yazıp ya ada araştırıp kendin yapmanı öneririm. Gerçekten doğrusunu öğrenince ana avrat söveceğin şekilde iş yapıyorlar.
Lütfen genelleme yapmayın. Arkadaş bana mesaj atarsa kendisine yardımcı olurum. Sonra da sorarsınız kendisine iyimi kötümü diye.

Avcılar Hospital'ın yakınında oturuyorum. Uygun fiyata yardımcı olurum. Bilgisayarcı değilim ama bu zamana kadar yani 20 seneden fazla süredir kendi bilgisayarımı kendim topluyorum. Tanıdıklara eşe dosta onlarca bilgisayar topladım.

İster bilgisayarı bırakırsın, bitince ararım. İster oturur seyredersin. Kendime topluyormuş gibi toplarım.

Bana özelden yaz hallederiz ne gerekiyorsa beylikdüzündeyim ve o işi yapıyorum.
Iletişime nasıl geçebilirim. Galiba forumda özel yolla mesajlaşmak yasaktı.
Avcılar Hospital'ın yakınında oturuyorum. Uygun fiyata yardımcı olurum. Bilgisayarcı değilim ama bu zamana kadar yani 20 seneden fazla süredir kendi bilgisayarımı kendim topluyorum. Tanıdıklara eşe dosta onlarca bilgisayar topladım.

İster bilgisayarı bırakırsın, bitince ararım. İster oturur seyredersin. Kendime topluyormuş gibi toplarım.
Sizle de iletişme geçmek isterim. Nasıl iletişime geçebilirim bilgim yok tabi :d
Bunlar mantığı kavrandığı zaman kendin de kolayca yapabileceğin şeyler, bilgisayarcıya para vermeye gerek olmadığını düşünüyorum.

Bilgisayarcı sebebiyle meydana gelmiş montaj hataları ile çok karşılaştım.
Herhangi bir yanlış kablo bağlanmasında ortaya sorun çıkarsa kendimi yer bitiririm herhalde :d Duruma göre bakarım diyelim şimdilik :d

Son düzenleme:
Discord'unuz var ise ID'ınızı yazın ekleyeyim. Bana parça listenizi atınız. Ne yapılacak yazın, ben gerekli bilgilendirmeyi yapayım. Ne yapılacak der iken ne istediğinizi yazınız. Kasa toplanacak ve işletim sistemi kuralacaki onlar tamam. Ekstra bir istek var mı? Merak ettiğim durum bu.

Mesela özel soğutma yapamam. Custom Loop dedikleri. Hiç tecrübem olmadı. Yapar mıyım? İstersem kendime yeni sistem aldığımda araştırır yaparım. Ama ihtiyacım hiç olmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı