Beynindeki Tümörü Köpeği Buldu

Gidip merdivenaltı ne idüğü belirsiz protein tozlarını rastgele kullanırsanız tümör de olur böbrek rahatsızlığı da. Whey Protein denen bir şey var. Bu alanda kendini ispatlamış markalar mevcut.

Genelleme yaparak protein tozu zararlıdır diyenler, PC'de fazla oturmak gözleri bozar diyenler kadar gerçek dışıdır. Burada kullanılan toz ve içeriği önemli.

Her duyduğunuz şehir efsanesine inanmayın.

At yalanı seveyim inananı.
Adamlar at gözlüğü takmışları dolandıra dolandıra oy topluyor suçlu biz oluyor kes yalanı.
Ülkenin gelişimini protein tozuna bağlıyanlarda ayrı bir ironi.
İşte kafa bu kadarını algılayabiliyor. Gerçi sorgulamak bana düşmez Allah bu kadar vermiş. Ülkenin gelişimini protein tozu değil, beyindeki tümörü protein tozuna bağlayan cahiller yavaşlatıyor. Zayıf kaynaklara, dünya çapında yapılan senelerce süren akademik çalışma gözüyle bakıp inanan kişiler burada gelip ahkam kesiyor. At gözlüğü takan da bariz belli yalnız bu kadar belli etmeseydin keşke. Gidin yaşınızın yeteceği konularda cirit atın ya da bilginiz olan. Direk google linki (sitenin kendi linki bile değil bak direk köprü link) atmayla bilgi paylaşımı yapılmıyor.

İşte kafa bu kadarını algılayabiliyor. Gerçi sorgulamak bana düşmez Allah bu kadar vermiş. Ülkenin gelişimini protein tozu değil, beyindeki tümörü protein tozuna bağlayan cahiller yavaşlatıyor. Zayıf kaynaklara, dünya çapında yapılan senelerce süren akademik çalışma gözüyle bakıp inanan kişiler burada gelip ahkam kesiyor. At gözlüğü takan da bariz belli yalnız bu kadar belli etmeseydin keşke. Gidin yaşınızın yeteceği konularda cirit atın ya da bilginiz olan. Direk google linki (sitenin kendi linki bile değil bak direk köprü link) atmayla bilgi paylaşımı yapılmıyor.

Benim oradaki kastim sadece merdiven altı ürünlerdi ne kastınız bu kadar.
Bir de olayı ikide bir zekaya cahiliyete bağlamayın saçmalıyorsunuz :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı