Beyond: Two Souls kolla mı oynanmalı, klavye+fare ile mi oynanmalı?

v1Sentius

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Steam mağazasında geziniyordum ve gördüm ki Beyond: Two Souls indirimde bende bu tarz oyunları seviyorum önceden Detroit Become Human'da oynamıştım neyse konumuza geçelim. Belirttiğim gibi Detroit Become Human oynarken klavye+fare ile oynamıştım o zaman kolum yoktu. Beyond: Two Souls'u ise kolla oynamayı düşünüyorum sizce hangisi daha çok zevk verir klavye+fare mi yoksa kol mu?

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Steam mağazasında geziniyordum ve gördüm ki Beyond: Two Souls indirimde bende bu tarz oyunları seviyorum önceden Detroit Become Human'da oynamıştım neyse konumuza geçelim. Belirttiğim gibi Detroit Become Human oynarken klavye+fare ile oynamıştım o zaman kolum yoktu. Beyond: Two Souls'u ise kolla oynamayı düşünüyorum sizce hangisi daha çok zevk verir klavye+fare mi yoksa kol mu?
Daha çok hikaye oyunu fark etmiyor. Ben tekrar başlayacak olsam uzanırdım kolla oynardım.

ETail'da çok daha ucuz, daha ucuza da düşüyor. Favorilerine ekleyip daha iyi indirime girmesini beklersen 35 liraya satın alabilirsin

gamepad dışında oynarsanız keyif alamazsınız hocam
Klavye fareyle oynamak cok zor. Kol varsa kolla oyna. PS icin yapildigini hissettiriyor.
Daha çok hikaye oyunu fark etmiyor. Ben tekrar başlayacak olsam uzanırdım kolla oynardım.
ikiside zevklidir. Klavye+fare ile oynamıştım eğlenmiştim.
Hocam daha önce kolla oynamadım ama klavye kontrolleri çok garipti.
Teşekkür ederim kolla oynayacağım.

ETail'da çok daha ucuz, daha ucuza da düşüyor. Favorilerine ekleyip daha iyi indirime girmesini beklersen 35 liraya satın alabilirsin
Hocam vallaha şuan çok bir fark yoktu gönderdiğiniz siteyle steam arası 35 tl fark ediyor fakat gene de sağolun. Hocam son alarak e tail nasıl işliyor özelden iletişime geçme şansımız var mıdır acaba discordtan falan?

Geri
Yukarı