Beyond: Two Souls vs Heavy Rain vs Detroit

• Konuyu başlatan Soux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 123

Soux

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu üç oyunu da bu zamana kadar hiç izlemedim eğer olurda bir gün oynarsam spoiler olmasın diye, daha önceden de almamıştım. Beyond Two Souls ve Heavy Rain 200 TL, Detroit: Become Human 400 TL fiyatlarında. Sizce bu oyunlara bu fiyatlar değer mi? Değerse hangisine ya da hangilerine değer?

Arkadaşlar bu üç oyunu da bu zamana kadar hiç izlemedim eğer olurda bir gün oynarsam spoiler olmasın diye, daha önceden de almamıştım. Beyond Two Souls ve Heavy Rain 200 TL, Detroit: Become Human 400 TL fiyatlarında. Sizce bu oyunlara bu fiyatlar değer mi? Değerse hangisine ya da hangilerine değer?
Detroit daha yeni bir oyun

Hepsi güzel oyunlar hikayeleri de sağlamlar tarzları da aynı. Grafik bakımından Detroit daha yeni.

Ayrıca oyunları daha uygun fiyata

Buradan steam key olarak alabilirsin.

Detroit>heayv rain >beyond Two Souls
Üç oyunda güzeldir tavsiye ederim.

Evet ama heavy rafında bu furyanın başlangıcı
Evet o da var zaten
Hepsi güzel oyunlar hikayeleri de sağlamlar tarzları da aynı. Grafik bakımından Detroit daha yeni.

Ayrıca oyunları daha uygun fiyata

Buradan steam key olarak alabilirsin.
Attığınız linkteki satıcı Kabasakal mı ve güvenilir midir acaba ?

Detroit tabii ki de.

Yeni konular

Geri
Yukarı