Beyoyun güvenilir midir?

Bu doğru bir cevap değil hocam, genelleme yapılarak bir sayfaya hırsız mı denir? Veya genelleme yaparak bir sayfaya çocuk mu denir? Benim de çok gördüğüm galerici dolandırıcı var ben XX galeriyi nasıl bilirsiniz? Diye bir konuya 'dolandırıcı bunlar alma' deme hakkında sahip miyim?

Çocuk gibi duruyorlar demişim. Sayfanızın dışından görünüşü bana çocuğumsu gedi. Diğerleri neden böyle yazmış bir fikrim yok, elbette açıklamaları vardır diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çocuk gibi duruyorlar demişim. Sayfanızın dışından görünüşü bana çocuğumsu gedi. Diğerleri neden böyle yazmış bir fikrim yok, elbette açıklamaları vardır diye düşünüyorum.

Açıkçası arkadaşların neden böyle yazdığını bende çok merak ediyorum benden herhangi bir hesap alışverişleri olmadığına eminim çünkü hiç hesap satmadım. Arkadaşların benle bir alışverişi yok ise sadece karalama oluyor maalesef bu isteyerek veya istemeyerek. Konunun silinmesini talep ediyorum, yorum yazan arkadaşların da bir benle bir mağduriyet yaşamadıklarını dile getirmelerini rica ediyorum. @Cpt Price @arandur @ReavenCache

Alma, çalıntı hesap satıyorlar.

Hırsız bu adamlar, benden çalıp sana satıyorlar. Korsan bile daha iyidir bundan.

Kesinlikle güvenilir değil.

Bu mesajların sahibi arkadaşlar ne zaman cevap vereceksiniz? açık açık söylüyorum ben HİÇ KİMSEYE HESAP Satmadım. Benim satışımı baltalıyorsunuz ve technopat yönetimi de buna göz yumuyor.

Neden ben haksız yere karalama yiyorum arkadaşlar hiçbir zaman ne hesap sattım ne birini dolandırdım onu da geçtim sizin benle alışverişiniz bile yok?

@Cpt Price @arandur @ReavenCache Lütfen yorum yazar mısınız? Benden bir alışveriş yaptığınız ve sizi mağdur ettiğim kanıtı gösterir misiniz? Şeref sözü veriyorum forumda 100 TL Çekiliş başlatacağım.

Ayrıca Technopat yönetimi neden sürekli konuyu silmemekte ısrar ediyor? Benden alışveriş bile yapmamış insanlar gelip beni karalama, hırsız deme hakkına sahip mi? Bu konuyu silmenizi rica ediyorum. @Recep Baltaş abi inceler misin?

Çekiliş vaadim 100 BİN TL' dir sinirle yanlış yazmışım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar çıkabilecek oyunları ekte görüyorsunuz. Çıkarsa ve sizde varsa iade alınmayacak 5 oyun var diyorlar. 3 tanesi random keylerde olduğu gibi boş bir oyun var ve fiyatı gereksiz yüksek. İlk 3 keyde aynı oyun iki kere gelirse de iade alırız diyorlar ancak ilk 3 keyde bu 3 oyun geliyor. Oyunlar poly island, upside down ve cybercube. Sonrasında bu oyunlar tekrar çıksa da iade almıyorlar zaten. Düpedüz dolandırıcılık ve random keylerden hiçbir farkı yok. Ben denedim dolandırıldım siz dolandırılmayın.

Ayrıca bu oyunlar dışında bir oyun çıkarsa ve sizde varsa oyunun fiyatının %90 fiyatına geri alacaklarını söylüyorlar. Yani 60 liraya aldığınız bir keyden eğer sizde olan bir oyun çıkarsa 1000 liraya kadar geri ödeme yapacaklarını iddia ediyorlar. Lütfen inanmayın kimse bu kadar riskli bir satış yapmaz.

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-22_163244842.png
    resim_2023-08-22_163244842.png
    868,6 KB · Görüntüleme: 168
Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası arkadaşların neden böyle yazdığını bende çok merak ediyorum benden herhangi bir hesap alışverişleri olmadığına eminim çünkü hiç hesap satmadım. Arkadaşların benimle bir alışverişi yok ise sadece karalama oluyor maalesef bu isteyerek veya istemeyerek. Konunun silinmesini talep ediyorum, yorum yazan arkadaşların da bir benimle bir mağduriyet yaşamadıklarını dile getirmelerini rica ediyorum. @Cpt Price @arandur @ReavenCache

Bu mesajların sahibi arkadaşlar ne zaman cevap vereceksiniz? Açık açık söylüyorum ben hiç kimseye hesap satmadım. Benim satışımı baltalıyorsunuz ve Technopat yönetimi de buna göz yumuyor.

Neden ben haksız yere karalama yiyorum arkadaşlar hiçbir zaman ne hesap sattım ne birini dolandırdım onu da geçtim sizin benimle alışverişiniz bile yok?

@Cpt Price @arandur @ReavenCache lütfen yorum yazar mısınız? Benden bir alışveriş yaptığınız ve sizi mağdur ettiğim kanıtı gösterir misiniz? Şeref sözü veriyorum forumda 100 TL çekiliş başlatacağım.

Ayrıca Technopat yönetimi neden sürekli konuyu silmemekte ısrar ediyor? Benden alışveriş bile yapmamış insanlar gelip beni karalama, hırsız deme hakkına sahip mi? Bu konuyu silmenizi rica ediyorum. @Recep Baltaş abi inceler misin?

Çekiliş vaadim 100 bin TL'dir sinirle yanlış yazmışım.

Şu 150 TL'lik oyunlar arasına splash it de koysaydın bay dolandırıcı böylece milletin gözünü RDR2 ile boyayamazdın söylediğine göre 35dolardan alıyorsun sattığın key 49TL arada neredeyese 700lira fark var ve bu farka değiyorsun dur ya da ben söyleyeyim ne olduğunu şu upside down gibi kimsenin duymadığı "150"TL'lik zamanında beleş olan oyununu random keyini verdiğin için teşekkür ederim beyoyunun sahibi arkadaşlar bunun gibi namuslu şerefli rolü oynayanlardan alacağınıza gidin crack indirin o bile daha iyi crack oyunu desteklemiyorum ama bunun gibilerden daha iyidir şu ana kadar belki sırf denemek için 8 tane random key sitesi denemişimdir daha hiçbirinde gosterilen GoW, FIFA tarzı oyun geldiğini görmedim biz 9arkadaş sırf denemek için ayrı ayrı aldık yine çıkmadı 10 oyundan hep 3tane çıkmasının ihtimali ne ihtimallerini de yaz karşıyada RDR2:%0.0001 yani senin keyfine bağlı umarım forumdan atılırsın siteni de şikayet edeceğim.

Öncelikle Merhaba, yoğun işlerim dolayısıyla sayfaya genellikle tecrübeli çalışma arkadaşlarımız bakıyor daha çok yönetim ve tedarik kısmı ile ilgileniyorum. Forumlara çok giremiyorum Arkadaşların bildirmesi üzerine bir cevap vermek istedim.

Merhaba hocam, sayfada her gün yüzlerce key satılıyor. Random key mantığı gereği bazı müşterilerimiz istediği oyunları düşürürken bazı müşterilerimiz ise kişiden kişiye değişmekle beraber 'beğenilmeyecek' oyun çıkabiliyor. Tabi bu binlerce key satışı arasında 'bu kadar mı denk gelir' deseniz de maalesef denk gelebiliyor ve bu çok normal bir durum.

Geri alım konusunu önceki mesajlarda sistemi yeterince detaylı açıkladığımı düşünüyorum, ayrıca geri alım sayfanın karlılığını artırır çünkü biz sermayemizden değil sizin premium oyun içeren keyinizin satışından elde ettiğimiz gelirin bir kısmını size veririz. Ayrıca belirtmekte fayda görüyorum ki Liste Keyi maliyeti + 2-3 tl gibi bir kar ile satılıyor reklam amaçlı.

Fakat durumunuzu incelemek isterim hocam, sizden ricam instagram üzerinden ulaşın ve benim ile görüşmek istediğinizi söylemeniz yeterlidir ilgili arkadaş gerekli yönlendirmeyi yapacaktır. Hem durumunuzu değerlendir daha detaylı bilgi veririz hem de birkaç hediyemiz olsun şansımızı sizle beraber tekrar deneyelim :)

@eleminateurmind

Merhaba hocam, sanırım talihsiz bir açılış geçirdin ve aklına takılan bazı bölümler yanlış bildiklerin var. Key 35 dolardan falan alınmıyor böyle bir beyanımda olmadı, sanırım geri alım açıklamam ile karıştırdın. Söylediğin gibi bir çok random key sitesi deneyip güzel oyun çıkmaması ve bizden de güzel bir oyun düşürememen haliyle seni biraz sinirlendirdi, haklısın anlayabiliyorum.

Konuşmayı bilmediğimden, yukarıda da dediğim gibi sayfaya bir mesaj bırakıp durumu söylemen yeterli beraber iletişim kurup durumu inceleyelim, aklına takılan soruları giderip bir kaç ta hediye key açılışı yapalım :) Bekliyorum.

Genel bir mesaj olarak şunu aktarayım, Hiçbir Projemde kimsenin üzgün olarak konuşmayı sonlandırmasını istemem, Maalesef eğer random key işinde iseniz Şans tutmayınca tutmuyor. Benim sayfamdan veyahut başka bir yerden random key alacak arkadaşlar da mutlaka neticede işin şansa dayalı olduğunu unutmasın. Tabi kii sayfamızda piyasadaki en kaliteli keylere ulaşıp şansınızı deneyebilirsiniz :)

Açıkçası arkadaşların neden böyle yazdığını bende çok merak ediyorum benden herhangi bir hesap alışverişleri olmadığına eminim çünkü hiç hesap satmadım. Arkadaşların benle bir alışverişi yok ise sadece karalama oluyor maalesef bu isteyerek veya istemeyerek. Konunun silinmesini talep ediyorum, yorum yazan arkadaşların da bir benle bir mağduriyet yaşamadıklarını dile getirmelerini rica ediyorum. @Cpt Price @arandur @ReavenCache

Bu mesajların sahibi arkadaşlar ne zaman cevap vereceksiniz? açık açık söylüyorum ben HİÇ KİMSEYE HESAP Satmadım. Benim satışımı baltalıyorsunuz ve technopat yönetimi de buna göz yumuyor.

Neden ben haksız yere karalama yiyorum arkadaşlar hiçbir zaman ne hesap sattım ne birini dolandırdım onu da geçtim sizin benle alışverişiniz bile yok?

@Cpt Price @arandur @ReavenCache Lütfen yorum yazar mısınız? Benden bir alışveriş yaptığınız ve sizi mağdur ettiğim kanıtı gösterir misiniz? Şeref sözü veriyorum forumda 100 TL Çekiliş başlatacağım.

Çekiliş vaadim 100 BİN TL' dir sinirle yanlış yazmışım.
Postunuz da koyduğunuz cybercube, upside down ve poly island denen3 tane bilinmedik dandik oyun var. Ayrıca size dm den yazdığımda sadece bu 3 oyunun tekrar çıkması halinde iade edemeyeceğinizi söylediniz. Üstelik instagramdaki postunuzda yok bana hogwarts legacy çıktı yok bana rdr2 çıktı diyenlerin hepsi yeni hesap. Aynı zamanda forumda ve insta da gezdim ve bana şu 3 dandik oyun dışından bir şey çıktı diyen 1 kişiyle dahi karşılaşmadım. Eğer hırsızlık bu mu diyorsanız evet bu.

Postunuz da koyduğunuz cybercube, upside down ve poly island denen3 tane bilinmedik dandik oyun var. Ayrıca size dm den yazdığımda sadece bu 3 oyunun tekrar çıkması halinde iade edemeyeceğinizi söylediniz. Üstelik instagramdaki postunuzda yok bana hogwarts legacy çıktı yok bana rdr2 çıktı diyenlerin hepsi yeni hesap. Aynı zamanda forumda ve insta da gezdim ve bana şu 3 dandik oyun dışından bir şey çıktı diyen 1 kişiyle dahi karşılaşmadım. Eğer hırsızlık bu mu diyorsanız evet bu.
mesajı silmem koşuluyla aynı anahtarlardan 3 tane vereceğini söyledi yönetici olduğunu söyleyen birisi, yaklaşık 5 aydır bekliyorum arada bir geliyor kendisi ben sana haber vericem diyor geri kayboluyor. sorduğumda şuan meşgul ben haber veririm diyorlar ama değişen bir şey yok.

Discord toplu oyun grubunda birinin iyi oyun çıkardım demesine ve önermesi üzerine aldım, buraya da bakmıştım fakat sayfa ve referanslar güvenimi kazandı.

İlk oyun kötü geldi fakat şans ve oyun listede olduğundan 2. yi aldım Rainbow Six Siege düşürdüm.

Random key bu sonuçta şans işi pazar yerlerinden vs aldıklarımdan çok daha kaliteli ve en azından ilgileniyorlar arkadaşlar.

Şansınızı denemek istiyorsanız deneyebilirsiniz sayfa güvenilir web siteleride bakımdan çıkınca çok daha güzel olur.IMG-20240308-WA0011.jpgIMG-20240308-WA0010.jpg

Geri
Yukarı