Beyşehir'de Türk Telekom fiber altyapısı bulunan mahalleler

UYUKA

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba beyşehir'e taşınmayı planlıyorum ama Türk Telekom fiber altyapısı bulunan mahalleri bilmiyorum. Comnet'in 500 Mbps paketini alacağım. Fiber altyapıdan hizmet alan birileri varsa yardımcı olabilir mi?

Türk Telekom'la iletişime geçerek en iyi cevabı alabilirsiniz.

Türk Telekom'la iletişime geçerek en iyi cevabı alabilirsiniz.

Türk Telekom'a gittim müdürlüğe bana dedi ki bütün altyapı belgesini indirip tek tek bakamam dedi
AAA memleketim.
Beyşehir'de doğru düzgün alt yapılı yer yok. Ben yeni Mahalle'de oturuyorum, en fazla 16 Mbps internet kullanabiliyorsun.

Türk Telekom beyşehire fiber döşüyor altyapıyı bayağı geliştirdi Comnet'ten 500 Mbps paketini alacağım aslında Seydişehir de TurkNet yapa altapısı var aslında orasıda olur.

Türk Telekom'a gittim müdürlüğe bana dedi ki bütün altyapı belgesini indirip tek tek bakamam dedi

Türk Telekom beyşehire fiber döşüyor altyapıyı bayağı geliştirdi Comnet'ten 500 Mbps paketini alacağım aslında Seydişehir de TurkNet yapa altapısı var aslında orasıda olur.
Hocam nerelerdeymiş o alt yapı? Üniversite yüzünden memleketten 2 sene uzak kaldık metropole dönmüş .d köy gibi yerdi.

Hocam nerelerdeymiş o altyapı? Üniversite yüzünden memleketten 2 sene uzak kaldık metropole dönmüş. D köy gibi yerdi.

Aga bende yıllar sonra dönecegim üniversite bitti malum kiralar İzmir'de bayağı pahalı beyşehir bayağı uygun video editörüyüm o yüzdende upload lazım.

Geri
Yukarı