Çözüldü BF 5 düşük ekran kartı kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Not defterini açın ve içine sadece şunu yazın:

RenderDevice.RenderAheadLimit 1
Thread.ProcessorCount (çekirdek/Thread sayınız)
Thread.MaxProcessorCount (çekirdek/Thread sayınız)
Thread.MinFreeProcessorCount (çekirdek/Thread sayınız)

Daha sonra farklı kaydete tıklayın ve "user.cfg" olarak Battlefield V'in kurulu olduğu klasörün içine kaydedip oyunu tekrar açmayı deneyin.

Daha sonra farklı kaydete tıklayın ve "user.cfg" olarak Battlefield V'in kurulu olduğu klasörün içine kaydedip oyunu tekrar açmayı deneyin.

Çözüm

Düzelirdi?

Oyunun düşük fps vermesinin sebebini çoğu kullanıcı bu şekilde çözüyor. Ben de dahil. Origin nickim: III_SHADOW_IIII Battlefield serisiyle ilgili bi sorun olduğunda bana danışabilirsin 2014'ten beri tüm oyunlarını oynadım ve oynuyorum :)

Devamında işe yaramazsa Resolution Scale ayarını %100'den %130'a çekmeyi de deneyebilirsiniz grafik ayarlarından. Biliyorum kulağa saçma geliyor ama işe yarıyor bazı kullanıcılarda bu yöntem de.

Oyunun düşük FPS vermesinin sebebini çoğu kullanıcı bu şekilde çözüyor. Ben de dahil. Origin nickim: Iıı_shadow_ıııı Battlefield serisiyle ilgili bir sorun olduğunda bana danışabilirsin 2014'ten beri tüm oyunlarını oynadım ve oynuyorum :)

Devamında işe yaramazsa resolution scale ayarını %100'den %130'a çekmeyi de deneyebilirsiniz grafik ayarlarından. Biliyorum kulağa saçma geliyor ama işe yarıyor bazı kullanıcılarda bu yöntem de.

Tamamdır sence sistem BF 2042 de kaç FPS verir.

Geri
Yukarı