BF1 güncellemeden sonra kasma sorunu

Falcon2

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim:

AMD FX 6300----MSI R7 370 2G---8GB RAM---MSI 970A-G43

BF1 İlk zamanlarda oynadığımda orta ayarlardaydı. Her şey hiç bir sıkıntı yoktu. 1 ay felan oldu ondan sonra kasmalar başladı her şeyi denedim. En düşüğe aldım OC yaptım işlemciyede ekran kartına da ama bir türlü düzelmedi kasmalar FPS'm 60 ile 30 arası gidip geliyor. Normal gidiyorum ama savaş ortamında baya bi bomba felan atıldığında kasmaya başlıyor. Çözümü nedir? Güncellemeden dolayı olduğunu düşünüyorum. Tek kişilikte böyle bir şey yok hatta tek kişilikte ultrada bile açabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim:

AMD FX 6300----MSI R7 370 2G---8GB RAM---MSI 970A-G43

BF1 İlk zamanlarda oynadığımda orta ayarlardaydı. Her şey hiç bir sıkıntı yoktu. 1 ay felan oldu ondan sonra kasmalar başladı her şeyi denedim. En düşüğe aldım OC yaptım işlemciyede ekran kartına da ama bir türlü düzelmedi kasmalar FPS'm 60 ile 30 arası gidip geliyor. Normal gidiyorum ama savaş ortamında baya bi bomba felan atıldığında kasmaya başlıyor. Çözümü nedir? Güncellemeden dolayı olduğunu düşünüyorum. Tek kişilikte böyle bir şey yok hatta tek kişilikte ultrada bile açabiliyorum.
Online oyunda kasması normal. İşlemci güçlü bir işlemci değil. Tek kişilik oyunda ise işlemci çok daha rahat çalışır bu yüzden ultrada oynarsınız. Tabi öncesine göre ciddi fark varsa onu bilmiyorum.

Bf1 Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 8 64 bit ve üstü

İşlemci: Intel Core i7-3820 veya AMD FX-9590 *
Bellek: 12 GB *
Sabit Disk: 40 GB
Ekran Kartı: nVidia GeForce 970 veya R9 290X (4GB) *

Hocam bi zahmet kassın :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı