BF1 server mi BF5 server mi oyuncu olarak daha aktif?

Hocam böyle dediniz de hevesimi kırdınız :(. Ben 30-70 arası oynuyorum. Akşam 60'lardaydı ve hile tabii ki yok. PS4'ü satıp PC alacağım için(üstüne para ekleyerek) bir daha PS4'ten giremeyeceğim ve bende şimdiden yatırım olsun diye almıştım. Valla üzülmedim desem yalan olur. Bir de hocam klavye-mouse ile oynamak kolay mı? Çünkü eğer konsolda alışırsanız (bayağı uzun zaman alıyor :) ) camperlar hariç (uçak, uzaktan bombalayan korkak tank gibi olan araç ve LMG ile yere yatan ...'Lar) herkesi kolayca öldürebiliyorsunuz ama PC'de aim durumu nasıl bilmiyorum.

Hocam PS4 galiba aim desteği mevcut PC'ye geçtiğiz de illaki biraz zorlanırsınız fakat BF aşığısaysanız alışırsınız ping sorunu yaşadığınız şehir ve altyapıya göre değişebilir ben mesela CS'de 80 ping alıyorum fakat İstanbul'da 30 ping alanlar da var bence PS serverları da Almanya’da oluyor civarı ping alırsınız kıskanmadım değil :)

Hocam PS4 galiba aim desteği mevcut PC'ye geçtiğiz de illaki biraz zorlanırsınız fakat BF aşığısaysanız alışırsınız ping sorunu yaşadığınız şehir ve altyapıya göre değişebilir ben mesela CS'de 80 ping alıyorum fakat İstanbul'da 30 ping alanlar da var bence PS serverları da Almanya’da oluyor civarı ping alırsınız kıskanmadım değil :)
:D Hocam İstanbuldayım ve Almanyaya bağlanarak oynuyorum. Aim desteği şöyle diyeyim. Var ama yok. Mesela aim almadan adamın üstüne getirdiğinizde otamatik takip ediyo ki belden ateş için biraz avantajlı. Ama aim desteği sayesinde adam öldürmüyorsunuz sadece azcık asiste ediyo :) Tabii silahlar eski olduğu için çok sekiyo ve onu kontrol etmek de konsolda ustalık istiyo. Şu an tek korkum hileciler ve pingin 80'den fazla olması, yaşadım bir kereliğine, çok kötü değil ama keyif vermiyo hele 100 olunca oynamayın daha iyi...

Anlıyorum hocam lise yıllarımda benim de PS3'üm vardı Full CoD serilerini bitiridim Ark'larla oynardım ben de sizin gibi bunlar nasıl klavye de hareket ediyor falan diyordum sonra CS'ye başlayınca alıştım alışıyorsunuz hocam sonra da nasıl konsolda oynamısım diyorsunuz. Bu arada ping sıkıntı olmaz hocam 1-2 ping oynar Max bence hileye de gelecek olursak o konuda sıkıntılı bir tık ama her oyunda hile oluyor malasef.
İyi geceler dilerim :)

Anlıyorum hocam lise yıllarımda benim de PS3'üm vardı Full CoD serilerini bitiridim Ark'larla oynardım ben de sizin gibi bunlar nasıl klavye de hareket ediyor falan diyordum sonra CS'ye başlayınca alıştım alışıyorsunuz hocam sonra da nasıl konsolda oynamısım diyorsunuz. Bu arada ping sıkıntı olmaz hocam 1-2 ping oynar Max bence hileye de gelecek olursak o konuda sıkıntılı bir tık ama her oyunda hile oluyor malasef.
İyi geceler dilerim :)
Ping sıkıntı olmaz dediniz ya içim rahatladı sağ olun. Hile olayına da alışacaz artık... Bir de şöyle bir şey var, 2 hafta bf1 oynamadım geri dönünce oynamayı unuttuğumu fark ettim 😂. Konsol çok nankör umarım klavye-mouse öyle değildir. İyi geceler. İyi bayramlar.

Hocam böyle dediniz de hevesimi kırdınız :(. Ben 30-70 arası oynuyorum. Akşam 60'lardaydı ve hile tabii ki yok. PS4'ü satıp PC alacağım için(üstüne para ekleyerek) bir daha PS4'ten giremeyeceğim ve bende şimdiden yatırım olsun diye almıştım. Valla üzülmedim desem yalan olur. Bir de hocam klavye-mouse ile oynamak kolay mı? Çünkü eğer konsolda alışırsanız (bayağı uzun zaman alıyor :) ) camperlar hariç (uçak, uzaktan bombalayan korkak tank gibi olan araç ve LMG ile yere yatan ...'Lar) herkesi kolayca öldürebiliyorsunuz ama PC'de aim durumu nasıl bilmiyorum.

BF V'te hile yok mu? Ben 1 gün içersinde 13 kayıt aldım ve hepsi banlandılar. Daha bunlar sadece benim 1 gün içerisinde kayıt alıp banlattıklarım. Övünmek gibi olmasın şimdiye kadar tam tamına 2426 kişi banlatmışlığım var. Banlansalar ne olacak, oyun onlara göre ucuz, yeniden alıyorlar. Ama sizin dediğiniz gibi değil, çok fazla hile var, wallhack, stick to target, aimbot, trigger aim and shot vs Mic'e hileler ve internette 5 dolara satılıyor. Bir ara görünmezlik olan hilesi bile satılıyordu. Yani o biçim hile var, banlattıklarımdan belli zaten. Eğer bir oyuncuyu rapor ederseniz ve oyuncu banlanırsa, EA Game oyuncu banlandı diyerek teşekkür maili atıyor. Yani şimdi zevk meselesi, hile oyuncularla oynamakta zevkli olabilir, ama ben bu kadar oyuncuyu hileden banlattıktan sonra oyundan soğudu, sildim, oynamıyorum. Adam 1000 metreden tabanca ile kafama tek attı, sonuç, tabii ki banlandı. 😂

Geri
Yukarı