BF3 ve BF4 için i3 540 Sistemi Yükseltme

ali07

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi forumlar. Benim bf3 ve bf4 premium hesabım var ama elimdeki bilgisayar kaldırmıyor. Bilgisayardan anlıyorum ama elbette burda sağlam bilgili insanlar vardır. Elimdeki sistem böyle :

2 gb kingston ram( en büyük sıkıntı burda biliyorum)
İ3 540@ 3.07 ghz islemci çift cekirdek
9800gt 1 gb 256 bit ekran kartı
H55mxv-le foxconn anakart
350 watt super power psu

Simdi 300 lira gibi param var. PC için harcayabileceğim. Bu bilgisyardan adam olur mu? RAM taktırsam 8 gb 1333mhz lik orta ayarlarda bf3 ve bf4 oynayabilr miyim? Bir arkadasım overclock olayından bahsettmisti. Napmalıyım? Bu bilgisayarı satıp para biriktirip sistem mi toplamam lazım yoksa bunu kurtarabir miyiz? Ekran kartlarıda 2gb 256 bit likler 600 lira yardımcı olun. Tesekkur ederim.

Bu sisteme sağlam bir upgrade gerekiyor maalesef. Yani 300 TL değil de sıfır bir sistem toplamak daha mantıklı. Ve 2000 TL'yi geçmeniz gerekecektir. İyi sosyaller.

Sağ olun yardımınız için ilginiz için. Ekran kartı biraz pahalı geldi. En iyisi eimdeki PC'yi satıp yensini toplamak.

tekrar geldim. bütçemi 500 liraya çıkardım bu sisteme 1333 mhz 8 gb ram ekleticem ve ikinci el r7 260x veya gtx 750 ti alıcam 35-40 fps çıkarsa şükür derim sizin fikriniz nedir ?

750ti daha güncel bir kart dx12 desteği var ayrıca oc ile her türlü 260x i geçer. Satacak olsan yeni olduğundan alıcısıda fazla olur kısıtlı bütçene göre iyi bir tercih yapmış olursun.

Bu videoyu izle ordaki kart 650ti bile 9800gt ye ne kadar fark atmış 750ti düşünemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bu sistemi topladiktan sonra i3 engel olmaz heralde performansa yoksa onuda değistircem

ss.jpg
sss.jpg

arkadaşlar bu psu kç watt 230 değildir heralde

750 ti veya r7 260 için yetermi

Şöyle söyleyim 750ti takarsın çalışır windowsta dolaşırsın sıkıntı olmaz yalnız oyunda tam kendini kaptırmışken aniden güç yetersizliğinden bilgisayarın reset atar kapanır sinir olursun belkide hiç açılmaz bu riske girmemek için en az 500w psu almalısın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı