BF3'ü low grafiklerde oynatabilecek P5VD2-VM uyumlu 300 TL ekran kartı

Relaxguy3

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

• Anakartım P5VD2-VM
  • İşlemcim İntel Pentium Dual CPU E2160 1.80ghz
  • Ramim 2x 1gb kingston 667mhz
  • Ekran kartım Nvidia GeForce 7300 SE/7200 GS
  • Güç kaynağım 300 watt (markasını ve modelini bilmiyorum)

Böyle bir sisteme sahibim ve 7 yıldır kullanıyorum. Bilgisayar toplama değildir. Şuan ki haliyle Call Of Duty Modern Warfare 3 'ü 30 fps de oynatabilmektedir. Sadece ekran kartı değiştirmek istiyorum ve güç kaynağıda gerekebilir sanırım. Bütçem 300 TL'dir.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
İyi günler.

Peki ya ben bu ekran kartını alırsam güç kaynağına ihtiyaç duymam mı? Bu arada geforce 7300 se/7200 gs kaç watt yiyor bilmiyorum.

Sitesinde 500W öneriyor.

Fazla grafik istemiyorsun sanırım işini görecektir. 4XMSAA kapatılırsa yüksek çözünürlükte bile iyi sonuçlar verebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitesinde 500W öneriyor.

Fazla grafik istemiyorsun sanırım işini görecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

500W mı? güldürmeyin beni. Kaynak gösterir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani şuanda 300 watt güç kaynağım var sadece ekran kartını hd7790 alıp, değiştirirsem güç kaynağı değiştirmeme gerek kalıyor mu?

500W mı? güldürmeyin beni. Kaynak gösterir misin?

AMD Radeon™ HD 7790 Graphics

Yerli yersiz yorum yapma.

Ana kartta X16 geçişli ekran kartı yuvasıyla PCI Express[SUP]®[/SUP] tabanlı PC gerekir
Bir adet 75 W 6-pin PCI Express güç konektörüne sahip 500 W (veya üstü) güç kaynağı önerilmektedir
  • İkili modda AMD CrossFire™ teknolojisi için iki adet 75 W 6-pin PCI Express güç konektörüne sahip 600W (veya üstü) güç kaynağı önerilmektedir.
  • NOT: Minimum önerilen sistem güç kaynağı watt değeri, spesifik ekran kartı ve diğer sistem bileşenlerinin tipik güç gereksinimlerine dayalıdır. Sisteminiz daha fazla ya da daha az güç gerektirebilir. OEM ve toplama PC'lerin farklı güç gereksinimleri olabilir.

İkili modda AMD CrossFire™ teknolojisinin çalışması ikinci bir AMD Radeon™ HD 7790 ekran kartı ve AMD CrossFire™'a Hazır ana kart gerektirir.
Minimum 4 GB sistem belleği
  • AMD CrossFire™ teknolojisini kullanmak için 8 GB (veya daha üstü) sistem belleği önerilir.

Kurulum yazılımı DVD-ROM sürücüsü gerektirebilir. En son AMD Catalyst™ yazılımı www.amd.com/catalyst adresinde bulunabilir.
Blu-ray™ kayıttan oynatma Blu-ray sürücüsü gerektirir.
Windows Vista[SUP]®[/SUP], Windows[SUP]®[/SUP] 7 ya da Windows[SUP]®[/SUP] 8 işletim sistemi. 64 bit işletim sistemi şiddetle tavsiye edilir.
AMD Eyefinity teknolojisi ile 3 veya daha fazla ekranın kullanımı bir DisplayPort uyumlu panel veya bir AMD Eyefinity onaylı dongle gerektirir. Onaylı DisplayPort dongle'larının listesi için http://www.amd.com/EyefinityDongles adresine bakın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı