BF4 Oyun Kitleniyor

S.T.R.A.N.G.R.

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, hayatımda ilk defa battlefield serisinden bir oyun aldım. Oyunu indirdim kurdum. oyuna battlelogdan campaing veya test ranger bölümünde açıyorum. Oyun açılıyor fakat ayarlara girip video sekmesine gelince oyun kitleniyor. Çalışmayı durduruyor. Acaba ne türlü bir problemi olabilir?

Originde oyunun üstüne gelip, REPAIR GAME sekmesine tıklayın. Oyunun bozuk dosyaları var ise düzeltecektir.

Bende de aynı sorun vardı çözümü gayet kolay. Oyuna girdikten sonra alta indir görev yöneticisinden resimdeki ayarları yap.Yaptıktan sonra oyuna gir oyna çık oyun feci şekilde kasabilir bidaha aynı ayarları yapmana gerek yok. Yine çözülmezse bildirirsin, %100 garanti vermiyorum kendim buldum yolu.
2.jpg
Adsız.jpg

AMD ekran kartına mı sahipsiniz, hangisi? AMD ekran kartına sahip değilseniz Mantleyi açamazsınız.

O kartın Mantle'ı desteği olduğunu duymuştum. Grafik ayarlarında yok ise benim önerebileceğim başka bir şey yok malesef.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı