Bianchi RCX 429 bisiklet nasıldır?

lovemyers

Decapat
Makaleler
2

Arkadaşlar bu bisikleti satın aldım, 3 gündür sürüyorum kulaklık takıp geziyorum, sizce nasıl?
Görüşünü, özellikleri vesaire, bisikletten anlayan var mı?
Güzel gözüküyor mu?
Önerilerinizi almak istedim.

Güzel bisiklet, güle güle kullan.
Seni her yere götürür, yıllarca da kullanılabilir.
Fiyatına biraz şaşırdım ama neyin fiyatına şaşırmıyoruz ki?

Üzerindeki setlere baktığım zaman neden bu kadar pahalı olduğunu tam olarak anlayamadım. Piyasayı bir süre takip etmedim ama Tourney gibi girişin de girişi setin bulunduğu bir bisikletin bu civarda olması üzücü.

Bisikletlerin görüşünü önemli değildir. Bir bisikletin önemli olan tarafı üzerinde taşıdığı donanımıdır. Siz isterseniz en iyi şekilde süslenmiş bir kadroya sahip bisiklete binin üzerindeki set giriş seviyesiyse çok anlam ifade etmez.

Günlük kullanıcı için fena değil, nerede kullandığınızı bilmiyorum ama MTB eğer şehirdeyseniz çok doğru bir tercih değil.

Güle güle kullanın. Bir de kulaklık takarken trafikte dikkatli olmalısınız, çevre kontrolü önemlidir.

Üzerindeki setlere baktığım zaman neden bu kadar pahalı olduğunu tam olarak anlayamadım. Piyasayı bir süre takip etmedim ama Tourney gibi girişin de girişi setin bulunduğu bir bisikletin bu civarda olması üzücü.

Bisikletlerin görüşünü önemli değildir. Bir bisikletin önemli olan tarafı üzerinde taşıdığı donanımıdır. Siz isterseniz en iyi şekilde süslenmiş bir kadroya sahip bisiklete binin üzerindeki set giriş seviyesiyse çok anlam ifade etmez.

Günlük kullanıcı için fena değil, nerede kullandığınızı bilmiyorum ama MTB eğer şehirdeyseniz çok doğru bir tercih değil.

Güle güle kullanın. Bir de kulaklık takarken trafikte dikkatli olmalısınız, çevre kontrolü önemlidir.
Şehir için de geziyorum, evet bugün az kalsın araç ile çarpışıyordum.
7 bin gibi bir miktara aldım bisikleti, donanımı kötü mü?

Şehir için de geziyorum, evet bugün az kalsın araç ile çarpışıyordum.
Dikkatli olmanız bu yüzden gerekli. Şehir içinde oldukça fazla senaryo vardır ve kulaklarınız size çok yardımcı olur. Mümkünse kendinizin ve çevreniz sağlığı için kulaklık takmayınız.

7 bin gibi bir miktara aldım bisikleti, donanımı kötü mü?
Artık paranın değerini hesaplayamıyorum. Fakat takip ettiğim zaman dilimine göre başlangıç seviyesi set kullanılan bir bisiklet için 7 bin biraz pahalıya kaçıyor. Günümüz şartlarında ise 7 bin TL'nin çok da bir değeri olmadığı için normal de geliyor. Uygun diyemeyeceğim fakat çok vermişsiniz de demiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı