Bıçaklanmak nasıl bir his?

Arkadaşlar soru saçma gelebilir. Ancak hayatta en çok merak ettiğim konulardan bir tanesi.

Fazla acıyor mu?

Bölgeden bölge değişebilecek birşey.
Baldırdan olunca fazla zayıf değil isen çok bir acısı yok, tabi birazda acı eşiğine bağlı. :kararsız:

Reis kafama boyu 8 cm ve sırtıma 6 cm yara aldım sallamayla kavgada acı hissetmiyorsun yumuşak yerde ama sırtıma gelen acımışdı taş vurdular sandım ilkden.
Kafamdakini elimi kafama atınca fark ettim elim kan olmuşdu düşün yani hiç hissetmemişim

Valla forumda bol troll insan var. :ROFL: Bu arada mazoşist değilim. 1 ay önce parmağım kırıldı. Bu olayları izlemeye başladım. Sanırım bende mazoşist olacağım yakında. :ROFL: Biraz da deliriyorum heralde. :)
İnternetten beyin ya da açık kalp ameliyatlarını izle. Onlar daha ilgi çekici. :LOL:

Diş hekiminde uyuşturulmadan kanal tedavisi olursan bir nebze yaşarsın.
Onun yerine bıçaklanmayı tercih edebilirim. Neden öyle bir şey yaptılar ki?

İnternetten beyin ya da açık kalp ameliyatlarını izle. Onlar daha ilgi çekici. :LOL:

Onun yerine bıçaklanmayı tercih edebilirim. Neden öyle bir şey yaptılar ki?
Kendim uyuşturmadan yapılmasını istedim.

PUBG oynayan 15 yaşındaki bir çocuk da böyle bir soru sorup gitmiş bir genç kızı bıçaklamış.
O yüzden bela ile ilgili şeyler ile kafanızı bulandıracağınıza gidip daha yararlı şeylere odaklanın biraz..

Bu tarz oyunlara neden yaş sınırlaması engeli, vs koyamıyorlar?

4 yaşında çocuk Cs go oynuyor, 6 yaşında çocuk ETS2 oynuyor.

Buna bir dur denilmeli..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı