Big Sur için AR9565 Wi-Fi Kartı Tanıtmak

Bir kaç yerde Mojave ile Atheros Wi-Fi kartlarına destek bitti diye okudum ama yine de detaylı bir araştırma yapacağım. Şimdilik bütün foruma iyi geceler. Yarın araştıma ile geri dönüş yapacağım.

Niye sildiniz? İlk kurulum yaptığında neler yaptıysan onları yap.
Konudaki videoyu izliyebilirsin.
Hocam tertemiz bir kurulum yaptım sadece ekran kartımı tanıttım ve şuan önerilerinizi bekliyorum.
Bu arada hocam ben bir yabancı kaynak buldum. Sanırım çözümüm o kaynak fakat biraz karışık olduğu için anlayamadım. Umarım reklam olarak anlaşılmaz aşağıya linki bırakacağım.

Umarım halledeceğiz bu Wi-Fi işini.

Linkteki kext dosyalarını EFI/OC/Kexts içine ekle ve config.plist dosyanın içine bu kextleri işlemeyi unutma.
Hocam sorun dizilimle alakalı imiş HS ile başlayan kexti yukarı koyduğumda sistem wifiyi gördü ama tek diş çekiyor bunun bir çözümü var mı peki yok ise çözüldü olarak işaretleyelim dilerseniz ben de bu sorunu yaşayan arkadaşlar için EFI dosyamı aşağıya bırakayım.

Hocam sorun dizilimle alakalı imiş HS ile başlayan kexti yukarı koyduğumda sistem wifiyi gördü ama tek diş çekiyor bunun bir çözümü var mı peki yok ise çözüldü olarak işaretleyelim dilerseniz ben de bu sorunu yaşayan arkadaşlar için EFI dosyamı aşağıya bırakayım.
EFI dosyası yok. Diğer kext dosyasınıda yukarı taşı.

Hocam sorun dizilimle alakalı imiş HS ile başlayan kexti yukarı koyduğumda sistem Wi-Fi'yi gördü ama tek diş çekiyor bunun bir çözümü var mı peki yok ise çözüldü olarak işaretleyelim dilerseniz ben de bu sorunu yaşayan arkadaşlar için EFI dosyamı aşağıya bırakayım.

Kendim AR9485 kullanıyorum. Bende Mojave sürümünden beri Wi-Fi bağlandığım anda tek diş gösteriyor. Kullanımda sorun çıkartmıyor performans aynı hocam.

Geri
Yukarı