Bigjoy Sports BIGMASS Gainer alınır mı?

kozmosxd

Centipat
Daha fazla  
Selamç yaş 15, kilo 43, boy 168. Yaza kadar kilo almam lazım. Gainer almayı düşünüyorum ve düzgün bir beslenmem yok annem akşama ne yaparsa yiyorum. Günde 2-3 öğün falan yiyiyorum. Öğün sayımı arttırmak istiyorum ama ne yemeliyim öğünlerde bilmiyorum. Spordan önce ve sonra gainer içmeyi düşünüyorum. Bütçem az bu marka kaliteli midir aynı fiyata daha iyileri var mı?

Günde 2-3 öğün yesen de bu pek fayda etmez, senin günde en az 4-5 öğün yüksek kalorili beslenmen lazım. Yine de etki eder, Mass Gainer almayı tavsiye ederim, bu mass kategorisi mi bilmiyorum.

Hocam ne yiyeceğimi bilmiyorum bildiğiniz shakeler var mı?
Hocam shaker ve toz gibi şeylerden alınan kilo kilo değil zarardır, Önceden bakmıştım eğer düzenli ve doğru beslenmen yok ise yine de bu ürün işe yaramıyor.

Sana tavsiyem ve kendi uyguladığım şey ise bulgura aban

Hocam shaker ve toz gibi şeylerden alınan kilo kilo değil zarardır, önceden bakmıştım eğer düzenli ve doğru beslenmen yok ise yine de bu ürün işe yaramıyor.

Sana tavsiyem ve kendi uyguladığım şey ise bulgura aban.

Hocam bulgur çok sevmiyorum ya ve shaker neden zararlı olsun ki muz çilek süt gibi şeyleri karıştırıp içiyoruz alt tarafı?

Hocam ne yiyeceğimi bilmiyorum bildiğiniz shakeler var mı?
Çok kolay, her gün en az 5-6 yumurta, 300 gram pirinç, 150 gram tavuk ve az yağlı, yüksek kalorili olması şartıyla yiyebildiğin her şey.

Hocam shaker ve toz gibi şeylerden alınan kilo kilo değil zarardır, Önceden bakmıştım eğer düzenli ve doğru beslenmen yok ise yine de bu ürün işe yaramıyor.

Sana tavsiyem ve kendi uyguladığım şey ise bulgura aban
Bulgur yerine pirinç pilavı daha iyi diye biliyorum hocam. Ayrıca tozdan alınan kilo zararlı değildir, markası dandik ise ve sadece tozdan alıyorsa zararlıdır fakat kaliteli tozdan bir şey olmaz.

Çok kolay, her gün en az 5-6 yumurta, 300 gram pirinç, 150 gram tavuk ve az yağlı, yüksek kalorili olması şartıyla yiyebildiğin her şey.

Bulgur yerine pirinç pilavı daha iyi diye biliyorum hocam. Ayrıca tozdan alınan kilo zararlı değildir, markası dandik ise ve sadece tozdan alıyorsa zararlıdır fakat kaliteli tozdan bir şey olmaz.

Hocam aylık ne kadar kilo aldırır bu gainer ona göre alayım çok para çünkü antrenmandan önce ve sonra içicem günlük 1 servis ediyor galiba 1 ölçek antrenmandan önce 1 ölçek antrenmandan sonra.

Hocam aylık ne kadar kilo aldırır bu gainer ona göre alayım çok para çünkü antrenmandan önce ve sonra içicem günlük 1 servis ediyor galiba 1 ölçek antrenmandan önce 1 ölçek antrenmandan sonra.
Eğer paran kısıtlıysa o parayı tavuk ve pirinçe yatırman çok daha fazla kilo aldırır sana. Ortalama 1 serviste 400 kalori aldırıyor fakat ne kadar aldırır bilemem. Muhtemelen 3-5KG arasında aldırır.

Eğer paran kısıtlıysa o parayı tavuk ve pirinçe yatırman çok daha fazla kilo aldırır sana. Ortalama 1 serviste 400 kalori aldırıyor fakat ne kadar aldırır bilemem. Muhtemelen 3-5kg arasında aldırır.

Hocam 1 serviste 700 civarlarında aldırıyor diye biliyorum. Mecbur başka şeylere yöneleceğiz para yok.

Geri
Yukarı