Bigjoy whey mi SSN command Quadro whey mi?

Hocam gainerda nutrade mi mysupplement mi yoksa farklı bir öneriniz olur mu?
Mysupplement indirimde fiyatı iyiymiş tercih edilmeyecek bir ürün değil. Baktığımız zaman fiyatları yakkın kalorileri de yakın, protein olarakda my supplementte 5 gr protein farkı var. Ben olsam derim ki 5 gr protein beni kurtarmaz ancak uzun vadede maltodekstrin ve dekstorzdan oluşan bir gainer kullanmak insülin spike nedeniyle bana olumsuz olarak dönebilir. Karbı yulaf unu ve vitargodan oluştuğu için nutradei tercih ederdim. Tercih etmek istediğiniz gainerda ki aradağıınız kriterleri yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim. İkiside üzmez dediğim gibi.

Mysupplement indirimde fiyatı iyiymiş tercih edilmeyecek bir ürün değil. Baktığımız zaman fiyatları yakkın kalorileri de yakın, protein olarak da my supplementte 5 gr protein farkı var. Ben olsam derim ki 5 gr protein beni kurtarmaz ancak uzun vadede maltodekstrin ve dekstorzdan oluşan bir gainer kullanmak insülin spike nedeniyle bana olumsuz olarak dönebilir. Karbı yulafunu ve vitargodan oluştuğu için nutradei tercih ederdim. Tercih etmek istediğiniz gainerda ki aradağıınız kriterleri yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim. İkisi de üzmez dediğim gibi.

Hocam mysupplement kullanıyorum halihazırda ve verim aldığımı söyleyebilirim sadece eğer nutrade daha iyiyse ona yönelebilirim. Mysupplamentte şeker oranının o kadar yüksek olduğunu bilmiyordum beni rahatsız etmemişti tadı falan 🧐

Hocam mysupplement kullanıyorum halihazırda ve verim aldığımı söyleyebilirim sadece eğer nutrade daha iyiyse ona yönelebilirim. Mysupplamentte şeker oranının o kadar yüksek olduğunu bilmiyordum beni rahatsız etmemişti tadı falan 🧐
direkt olarak şeker değil çünkü. Maltodekstrinin vücutta ki etkisi şeker ile aynı. Ama şeker olarak geçmez. Yani uzun vade de zararları dokunabilir diyebilirim. Nutrade geçerseniz - olarak 5 gr protein ve tad olur + olarak da karb kalitesi artmış olur. Yani maltodekstrinli gainer alacağıma, whey alırım yanına da cicibebe alırım yoluma devam ederim. Tabi iştahım açık olduğu için bu tarz yöntemlere girmiyorum o ayrı. Ancak nutrade geçersen daha iyi olabilir. İştahın açıksa da boşver gainerı çek wheyini derim.

Direkt olarak şeker değil çünkü. Maltodekstrinin vücutta ki etkisi şeker ile aynı. Ama şeker olarak geçmez. Yani uzun vade de zararları dokunabilir diyebilirim. Nutrade geçerseniz - olarak 5 gr protein ve tad olur artı olarak da karb kalitesi artmış olur. Yani maltodekstrinli gainer alacağıma, whey alırım yanına da cicibebe alırım yoluma devam ederim. Tabii iştahım açık olduğu için bu tarz yöntemlere girmiyorum o ayrı. Ancak nutrade geçersen daha iyi olabilir. İştahın açıksa da boş ver gainerı çek wheyini derim.

Hocam 1.84 boyunda 71.5 kiloyum şu an en azından 80 kilo olmak istiyorum. Buraya kadar temiz kilo aldım iştahım da yerinde ama gainerla desteklemek mantıklı gelmişti. Nutrade geçeyim sonuçta bu sporu daha sağlıklı olmak için yapıyoruz 👍🏼

Yeni konular

Geri
Yukarı