Bigjoy whey protein pişman eder mi?

Cuma aksami 1340TL'ye Bigjoy whey protein tozu aldim. Aslinda Supplementler whey protein tozu alacaktim, 100TL zam gelmis. Ben de ikisi de buyulu bir ürün degil diyerek Bigjoy aldim. Ikisinin de ham maddesi volac diye biliyorum ve ikisi de fason degil diye biliyorum. Bigjoy'da enzim ilavesi var da yani bu ozellik bu urunu buyulu hale getirir mi bilmem. Ve bir de Bigjoy'un %67 oraninda protein orani varmis, gida dedektifinden gordum. Yani pişman olur muyum Bigjoy'dan? @emircanunlts
Marka olarak pişman etmez. Ancak Mysuplement daha uygun yine aynı firmanın markası. İsterseniz ona da göz atın. Ancak mideniz hassas ise o markanın bütün ürünleri BCAA içerdiği için sıkıntı çıkabilir. Şahsen BCAA tadını çok kötü bulduğum için ben BCAA içermeyen ürünleri tercih ediyorum. Onun dışında WPC80 güzel whey proteinleri var.

Grizzone, SSN ve oceandan kreatin dışında bir şey alınmaz.
Grizzone'un zaten 30 gram proteininde 5 gram şeker var. Sporculara hitap ettiklerini unutup muhallebici sanmışlar kendilerini.

Grizzone, SSN ve oceandan kreatin dışında bir şey alınmaz.
Ben her türlü markayı kullanıyorum bugüne kadar hıq ocean bigjoy hardline ssn olimp optimum nutrever torq ve daha aklıma gelmeyen bir sürü markanın ürünlerini hem kullandım hem de deneme fırsatım oldu yani çok diyorum ya önemli değil önemli olan beslenme bu supplementlerde ise çok böyle ne bileyim atıyorum ahmet mehmet nutrition vs. Gibi bir merdiven altı ürün olmadıktan sonra alınır diyorum tabiki şahsa göre değişir bu konu

Ben her türlü markayı kullanıyorum bugüne kadar HIQ ocean bigjoy Hardline SSN olimp optimum nutrever torq ve daha aklıma gelmeyen bir sürü markanın ürünlerini hem kullandım hem de deneme fırsatım oldu yani çok diyorum ya önemli değil önemli olan beslenme bu supplementlerde ise çok böyle ne bileyim atıyorum Ahmet Mehmet nutrition vs. gibi bir merdiven altı ürün olmadıktan sonra alınır diyorum tabii ki şahsa göre değişir bu konu.

Ahmet nutritiona patladım hocam 😃.

Geri
Yukarı