Bıkmak

Bitmişim deme, 15 yaşındasın, daha gül gibisin. Çok hırs yap ve güzel bir meslek edin sonra bak bakalım nasıl ailen peşinde dolaşıyor. Aynısı yaşadım ve çok güzel bir his, önce sana kötü davranır, söver ve döverler. Sonra sen güzel bir meslek edinip aylık güzel bir maaş alınca oğlum kuzum, kızım bebeğim derler. Güzel meslek edin kardeşim hayatına bak bitmişim deme eğer canın sıkılırsa bu konudan beni etiketle gelirim hemen...

Bitmişim deme, 15 yaşındasın, daha gül gibisin. Çok hırs yap ve güzel bir meslek edin sonra bak bakalım nasıl ailen peşinde dolaşıyor. Aynısı yaşadım ve çok güzel bir his, önce sana kötü davranır, söver ve döverler. Sonra sen güzel bir meslek edinip aylık güzel bir maaş alınca oğlum kuzum, kızım bebeğim derler. Güzel meslek edin kardeşim hayatına bak bitmişim deme eğer canın sıkılırsa bu konudan beni etiketle gelirim hemen...

Boş ver olan oldu bile.

İşte bu ikiyüzlülük ve çıkarcılık oluyor, tam olarak bundan dolayı onlarla muhabbet dahi etmiyorum, sen 15 yaşında ez ez 20'lerinde iyi durumdayım diye yanaşmaya çalış, yok öyle

Ayrılar, arada bir (sözde) özlediği için geliyor.

Benim onlara ihtiyacım olmasa suratlarına bakmam.

Zaten bir 18-20 yaşlarına geleyim, işte o zaman bana ihtiyaçları olacak.

Benim de annem babam ayrı.
Babamın yanında kalıyorum abimle.
Abim neredeyse hiçbir hayrı yok. (hiçbir hayrı yok derken çocuk gibi kendisi bir şey yapamıyor)
Para desen meh.
Hayat desen güzel değil.
Bir kedi aldık eve neşe getirsin diye hayvan tabii mal bizde eğleniyoz.
İyi kötü geçiniyoz bizde ama senin kadar depresif olmadım.
4, 3 yıldır böyle hem de bende olaylar daha çorba.

Benim de annem babam ayrı.
Babamın yanında kalıyorum abimle.
Abim neredeyse hiçbir hayrı yok. (hiçbir hayrı yok derken çocuk gibi kendisi bir şey yapamıyor)
Para desen meh.
Hayat desen güzel değil.
Bir kedi aldık eve neşe getirsin diye hayvan tabii mal bizde eğleniyoz.
İyi kötü geçiniyoz bizde ama senin kadar depresif olmadım.
4, 3 yıldır böyle hem de bende olaylar daha çorba.

Benim bu kadar depresif olmam sadece şu ana bağlı değil, ben 10 yaşından beri böyleyim.

Hocam arkadaşlarınız var mı? Okul arkadaşlarınızdan bahsediyorum. Onlarla vakit geçirmeye çalışın. Ama öyle desem kardeşine bakıyorsun, ev işleri sana kalıyor falan. Dışarda takıl arkadaşlarında derdim.

Benim bu kadar depresif olmam sadece şu ana bağlı değil, ben 10 yaşından beri böyleyim.

Maydem bir kötü çocukluk geçirdiğini düşünüyorsun o zaman iyi çalış istediğin iyi bir meslek kazan ve ilerdeki çocuklarını ve karını mutlu et en azından senin yaşamadığın duyguyu onlara yaşat kim bilir belki de hayattan ileride zevk alacaksın.

Geri
Yukarı