Bileğim çatlak mıdır?

SwindelieR

Hectopat
Daha fazla  
2 gün önce halısahada adam çalımlarken takıldım düştüm sol kol bileğimin üstüne ilk saatler çok acıdı hareket ettiremedim sonra düzeldi şu an elimi çok rahat hareket ettirebiliyorum ama iç bilek acıyor bazı hareketlerde ve şişik var sizce çatlak mıdır? Hayatımda hiçbir yerimi çatlatmadım 4 metreden çıplak ayak atladım çıt yok.

Yani doktor gibi davranmak istemem ama benim kolum kırıldığında bayağı bir şişmişti. Kolumu kalbimin üstünde tutmazsam sürekli de şişik kalıyordu o bölgeye kan daha çok gittiği için. Sizinkinde de öyle olduysa çatlamış olabilir. Röntgen çektirin bence. Bunu sadece deneyimlediğim için söyledim. Sizde daha farklı bir durum olabilir.

Yani doktor gibi davranmak istemem ama benim kolum kırıldığında bayağı bir şişmişti. Kolumu kalbimin üstünde tutmazsam sürekli de şişik kalıyordu o bölgeye kan daha çok gittiği için. Sizinkinde de öyle olduysa çatlamış olabilir. Röntgen çektirin bence. Bunu sadece deneyimlediğim için söyledim. Sizde daha farklı bir durum olabilir.

Tomografi grafiğinizi inceliyorum. Evet, bileğinizde çatlak var.

Hocam biz hastane miyiz? Gidip röntgen çektirsene.

Git bir doktora.

Annemler hastaneyle uğraşmaz 1 tane maça gittim diye azar yedim eve ilk geldiğimde ilk duyduğum şey oh olsun cümlesiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı