Bileğim incindi

FizzKhalifa_07

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4gb Ram İntel UHD 605 İ3 4. Nesil
Meslek
Nazi Ordusunda General
Selam bugün öğlen bisikletten düştüm feci bir şekilde trafikte giderken sağ bileğim incindi. Sağa sola oynatınca bilek kısmını ağrıyor parmaklarımı tamamen kapayınca çok ağrıyor ve en ufak hareketimde eldeki damarlarımda ağrıyor hemen merhem sürüp sargıyla sardım basit bir incinme midir? Doktora görünmem gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabi ki doktora görün. Benim bileğim kırıldığında bir gün sonra anlamıştım. incinme de olabilir kırık da.

Selam bugün öğlen bisikletten düştüm feci bir şekilde trafikte giderken sağ bileğim incindi. Sağa sola oynatınca bilek kısmını ağrıyor parmaklarımı tamamen kapayınca çok ağrıyor ve en ufak hareketimde eldeki damarlarımda ağrıyor hemen merhem sürüp sargıyla sardım basit bir incinme midir? Doktora görünmem gerekiyor mu?
En iyisi bir doktora görünmeniz hocam. Sıcağı sıcağına hissetmeyebilirsiniz ama yarın öbürsü gün daha kötü olabilir. Ara ara buz tutun ve mutlaka buzla bileğinizin aranıza sargı ya da peçete tarzı birşey olsun. Geçmiş olsun bu arada.

Çatlamış veya kırılmış olabilir. Ortopedi uzmanına görünün.

Acilde kırık veya çatlak olduğunu söylemeyebiliyorlar. Ortopedi öneririm.

Hiç boyle bir acil ile karsilasmadim kendim bilegimi kirdigimda direk MR cekip baktilar alcilayip ortapedi randevusu ile yolladilar. Ne oldugunu soylemeyen acil mi olur? Bilegi kirik pazartesiye kadar polikinlik acilmasini bekleyecek ya da.

Hiç boyle bir acil ile karsilasmadim kendim bilegimi kirdigimda direk MR cekip baktilar alcilayip ortapedi randevusu ile yolladilar. Ne oldugunu soylemeyen acil mi olur? Bilegi kirik pazartesiye kadar polikinlik acilmasini bekleyecek ya da.
Hocam acilden acile, doktordan doktora değişir. Benim kırıldı hatta ben röntgene baktım. Ben bile farkettim ammavelakin bana 3 gün sonra ortopedist söyledi. Siz direkt ortopediye gidin ama şimdi haftasonu olmaz o iş. Acile gidin sonra ortopedi.

Geri
Yukarı