El bileğim kırık

TinerciAlperr

Hectopat
Daha fazla  
El bilegim kırıldı cok ufak bir kırık. Şu an 12. günde alciyi erken çıkarmayı düşünüyorum. Çünkü şu an sınavlarım var ve hiçbir sinava giremiyorum. Yazi yazdigim sol elim doktorun soyledigi 3. haftada cikarirsam okul bitmis olacak. Normal notlarim da pek iyi degil sinavlara girmem lazım. Tavsiye öneri lazim. Mental olarak cok kötüyüm mantikli karar veremiyorum.

El bilegim kırıldı cok ufak bir kırık. Şu an 12. günde alciyi erken çıkarmayı düşünüyorum. Çünkü şu an sınavlarım var ve hiçbir sinava giremiyorum. Yazi yazdigim sol elim doktorun soyledigi 3. haftada cikarirsam okul bitmis olacak. Normal notlarim da pek iyi degil sinavlara girmem lazım. Tavsiye öneri lazim. Mental olarak cok kötüyüm mantikli karar veremiyorum.

Elin her türlü daha önemli durumun belli okul müdürüyle iletişime geç bir kolaylık sağlanır kaza geçiren bir arkadaşım bir dönem komple gelmedi sorumlu olarak geçti sınıfı o tarz bir durum olabilir şansını dene.

Sağ elinle yazmaya çalış. Kötü olsa da okuncak kadar yazabilirsin.

Sağ el her zaman yanında kanka.

Yazamiyorum sag ile yemek bile yiyemiyorum delirmek üzereyim
Elin her türlü daha önemli durumun belli okul müdürüyle iletişime geç bir kolaylık sağlanır kaza geçiren bir arkadaşım bir dönem komple gelmedi sorumlu olarak geçti sınıfı o tarz bir durum olabilir şansını dene.
Sorumlu geçmek istemiyorum suan ortalama 46 eger bütün sinavlara bi anda girmeye calisirsam cok daha kötü olucak
Sağ elinle yazmaya çalış. Kötü olsa da okuncak kadar yazabilirsin.

Yok olmuyor okunacagi gec aci çekiyorum yazacağım diye

geçmiş olsun elin için bu arada okulda öğretmenlerinle veya müdürünle iletişime geç illa bir çözüm bulunur
Alçıyı çıkarmak çözüm degilmi sizce
Kirikta bu

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220529-200803_Gallery.jpg
    Screenshot_20220529-200803_Gallery.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 60
Sol el parmağım kırılmıştı,atele almışlardı bende erken çıkarmıştım.Pendik Hastanesindeki ortopedi doktoru ''kırığın daha da kötü duruma geldiğini ve parçalı kırıklara dönüşmüş''dedi.Bir eğitim ve araştırma hastanesinde el cerrahına görünmemi tembihlemişti,o doktor elimin iyi olduğunu kavgaya vs. girmememi söylemişti.

Aradan 3-4 ay geçti ancak hala parmağımı diğer parmaklarım gibi oynatamıyorum,parmağım kırıkken MC vs. gibi oyunlar oynadım ve parmağım hala ödem. Sana önerim sağlını ön planda tut.

doktoruna sor eğer sana çıkarabilirsin derse çıkarırsın yanlış bilgi vermiyim ama kırıksa ve kemik yanlış iyileşirse kırıp yeniden alçıya alıyorlar
Sol el parmağım kırılmıştı,atele almışlardı bende erken çıkarmıştım.Pendik Hastanesindeki ortopedi doktoru ''kırığın daha da kötü duruma geldiğini ve parçalı kırıklara dönüşmüş''dedi.Bir eğitim ve araştırma hastanesinde el cerrahına görünmemi tembihlemişti,o doktor elimin iyi olduğunu kavgaya vs. girmememi söylemişti.

Aradan 3-4 ay geçti ancak hala parmağımı diğer parmaklarım gibi oynatamıyorum,parmağım kırıkken MC vs. gibi oyunlar oynadım ve parmağım hala ödem. Sana önerim sağlını ön planda tut.
Yarina randevu aldim doktora danisacagim en kötü bileklik atel vs olurmu diye soracağım yoksa benim vaziyet sınıfta kalmaya kadar gidiyor
Arkadaslar doktor çıkarmamı söyledi yanınada bi bileklik atel yazdi bunu al dedi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı