Bileğimi kırdım mı?

Kerem.1

Centipat
Daha fazla  
Bisikletle giderken yere düştüm bileğimi hareket ettiremiyorum. Doktor burkuluşmuş dedi ama şişme vs .olursa hastaneye git dedi. Bileğimi döndürebiliyorum, parmaklarım oynuyor ama bilekteki kemiklerde ağrı ve acı var.

Eğer şişerse hastaneye gidin. Eğer şişme vb. yok ise incinmiştir. Bende şuan o süreçteyim. Buz ile destekleyin sonra krem sürün. Bilek sabitleyiciniz varsa onu takın.

Bisikletle giderken yere düştüm bileğimi hareket ettiremiyorum. Doktor burkuluşmuş dedi ama şişme vs. Olursa hastaneye git dedi. Bileğimi döndürebiliyorum, parmaklarım oynuyor ama bilekteki kemiklerde ağrı ve acı var.

Bileğine buz koy ve bileğini yüksekte tut birkaç güne yüksek ihtimalle düzelir düzelmezse doktora görün. Bende bu şekilde düzelmişti.

Dostum halısahada yakın mesafeden elime sert top gelmişti, bilegim 2 saat içerisinde şişti ve anında uyuşukluk başladı. Özel acil ve devlet ortopedi olmak üzere 2 hastaneye gittim, film ve röntgen çekildi kırık çıkık yok dendi. 2 ay sabit tuttum sabah, ögle, akşam krem derken bir de hareketsizlik sonrası bilegi açmak gerekiyor, ödemi atmak için vs. oda acılar içinde 1 ay sürdü ve olayın üstünden yaklaşık 6 ay sonra farklı bir ortopedi doktoruna gittigimde mr çekti bilegin kırılmış ve kaynamaya başlamış dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı