Bilgi Sahibi Olmadan Her Konuya Atlamak

Supersandwich

Hectopat
Daha fazla  
Sapphire'nin 380X kartının altına atılmış bir yorum, böyle insanları görünce hem diğerlerini kandırıyorlar hemde bilgili edasıyla orda konuşuyorlar anlayın artık Sapphire NITRO soğutucularında hele AMD ise harikalar yaratıyor.

Dosya Ekleri

• bullshit.PNG
    bullshit.PNG
    5,3 KB · Görüntüleme: 344
Vatan kullanıcı yorumlarına %10 oranında kaile alın, incelemelere ve forumdaki yorumlara bakmanız daha mantıklı olur.
Sadece Vatan'da değil ki. 4-5 ay önce Hızlıal'da 3000 TL fiyatlı 1 TB'lık flash disk gördüm. Altındaki yorumlarda hep "Çok ucuzdu bütün sülaleme aldım." gibi yorumlar doluydu. Trollük konusunda kimse Türk milletinin eline su dökemez yemin ediyorum :D

@lionstone19 aynen, bir tek kitap almadan önce kullanıcı yorumlarına dikkat ederim, film yorumları ve IDBM puanları bile çoğu aldatmaca. Kaynağın güvenirliğinden emin olunmalı öncelikle.

Sapphire'nin 380X kartının altına atılmış bir yorum, böyle insanları görünce hem diğerlerini kandırıyorlar hemde bilgili edasıyla orda konuşuyorlar anlayın artık Sapphire NITRO soğutucularında hele AMD ise harikalar yaratıyor.
30-40 FPS artış gerçekten inanılmaz :) Resmen bakkal (Mahallemizin bilgisayarcısı) hesabı yapmış arkadaş.

Not: Resim dosyasının ismi gerçekten çok dikkatimi çekti :D

Yeni konular

Geri
Yukarı