Bilgisayar 1 bip sesi verip kapanıyor

Pismaniyee

Hectopat
Az önce bilgisayar açılıyordu fakat ekran gelmiyordu. Şimdi kasayı açıp RAM'e falan dokundum 1 kısa bip sesi yapıp açılıp kapanıyor. RAM çıkmadı. Birdenbire oldu eskiden böyle olay yoktu.Pardon ram çıkmış geri taktım fakat ekran gelmiyor monitörün ışıkları açılıp kapanıyor

Az önce bilgisayar açılıyordu fakat ekran gelmiyordu. Şimdi kasayı açıp RAM'e falan dokundum 1 kısa bip sesi yapıp açılıp kapanıyor. RAM çıkmadı. Birdenbire oldu eskiden böyle olay yoktu. Pardon RAM çıkmış geri taktım fakat ekran gelmiyor monitörün ışıkları açılıp kapanıyor

RAM'leri kontrol edin. 2 tane ise tek tek yuvalara takarak deneyin.

1 tane RAM var onu da ben yanlışlıkla çıkarmışım fakat şimdi ekran gelmiyor. Önceden de gelmiyordu.

RAM'ı çıkarın sarı kısımlarını bildiğimiz silgi ile silin. Elleriniz o kısımlara değmesin. RAM'ı taktığınız yuvalara üfleyin tozlanmış olabilir. Fotoğraf atma şansınız var ise atın.

RAM'ı çıkarın sarı kısımlarını bildiğimiz silgi ile silin. Elleriniz o kısımlara değmesin. RAM'ı taktığınız yuvalara üfleyin tozlanmış olabilir. Fotoğraf atma şansınız var ise atın.
Elim demişti, Ramleride çıkarıp taktım. Şuan şarjım 5 eğer olmassa tekrar yazarım buraya, iyi günler.
Bilgisayar az önce tam onarım felan başlattı sonra düzeltilemedi felan dedi. Yeniden başlattım şuan sorunsuz çalışıyor. CMD'ye windows dosyalarını onarma kodunu yazmalımıyım? Tekrar olur mu aynı olay?
Ekran gitti gene aynı sorun oldu :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı