Çözüldü Bilgisayar 1050 Ti ekran kartını görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emrqzzc

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
1050Tİ
İşlemci
ryzen 3 3200g
Merhaba, çok başımı ağrıtan bir hatayla karşı karşıyayım;
Bilgisayarımda 1050 Ti Ekran kartı Ryzen 3 3200G işlemci var fakat, ekran kartını görmeyip ekran kartı yerine hiç bilmediğim "AMD Vega8" adında garip bir ekran kartını gösteriyor, Tamirciye götürdük, kablolularına baktırdık herhangi bir sıkıntı olmadığını söylediler. Sorun sanırım BIOS kaynaklı, nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam BIOS sürümünüzü güncellemek en faydalısı bu durumdan sonra veya bilgisayarcıya tekrar götürüp farklı bir sistemde ekran kartınızı denetebilirsiniz. Eve geçmem lazım 1-2 saat içerisinde dönerim.🥸

Bilgisayarcıya götürdük, biosuda güncelleştirdik hatta eve gidince normal şekilde bilgisayarı açın düzelir dediler hatta 80TL para ödedik ona rağmen.

A
Hocam BIOS sürümünüzü güncellemek en faydalısı bu durumdan sonra veya bilgisayarcıya tekrar götürüp farklı bir sistemde ekran kartınızı denetebilirsiniz.Eve geçmem lazım 1-2 saat içerisinde dönerim.🥸
Şükürler olsun hallettim HDMI kablosu ekran kartına bağlı değilmiş, bi saattir bir kablo için uğraşıyomuşuz desteklerin ve yardımların için teşşekür ederim dostum, cansın..

Son düzenleme:
Bilgisayarcıya götürdük, biosuda güncelleştirdik hatta eve gidince normal şekilde bilgisayarı açın düzelir dediler hatta 80TL para ödedik ona rağmen.

A

Şükürler olsun hallettim HDMI kablosu ekran kartına bağlı değilmiş, bi saattir bir kablo için uğraşıyomuşuz desteklerin ve yardımların için teşşekür ederim dostum, cansın..
hocam başta sormuştum nereye bağlı diye 😀 baştaki o mesajımı bulup üç noktasından çözüm diye işaretlerseniz başkaları boşuna bakmasın konuya. İyi Akşamlar dilerim🥸

Yeni konular

Geri
Yukarı