Bilgisayar açıldığında 3GB RAM kullanıyor

Kakarotto

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
𝑪𝑨𝑺𝑬: FRISBY FC-8935G 650W 80 PLUS
𝑴𝑩: ASUS EX-H410M-V3 INTEL H410 Soket 1200 DDR4 2933MHz(O.C) USB3.2
𝑮𝑷𝑼: ASUS GeForce TUF GTX 1650 GAMING OC 4GB GDDR6 128Bit DX12
𝑪𝑷𝑼: Intel Core i5 10400F Soket 1200 10. Nesil 2.9GHz 12MB
𝑹𝑨𝑴: Crucial 8GB Ballistix DDR4 2666MHz CL16
𝑯𝑫𝑫: Seagate Barracuda 3.5" 1TB Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm
Dün her şey normaldi genelde 700 MB küsur harcıyordu açılırken, az önce bilgisayarı açtığımda şok oldum 4 GB RAM'im var 3 GB harcıyor. Tarayıcıya bile giremiyorum. Ne yapmam lazım?

3 gb ramli bilgisayarım var, win 7 bütün güncellemeleri tam 750 mb falan kullanıyor.(Tabi hiç program yüklü değil)
Şuan pc tekrar öyle oldu 3.50gb ram kullanıyor hiç bişey yapamıyorum arka planda herşey kapalı

RAM'i söküp uç kısmı silgi veya kolonya ile silip tekrar takmayı deneyin. Araya toz girdiyse böyle yapabiliyor. Hatta tek RAM ise diğer slota takıp biraz da orda kullanın. 4 GB RAM varsa boşta 1 GB kadar kullanması normaldir. Devam ederse bilgisayarı taratmanız iyi olur. Normal değil bu kullanım.

RAM'i söküp uç kısmı silgi veya kolonya ile silip tekrar takmayı deneyin. Araya toz girdiyse böyle yapabiliyor. 4 GB RAM varsa boşta 1-1, 5 GB kadar kullanması normaldir.
Ah şimdide monitöre görüntü gelmiyor sinyal yok yazıyor
RAM'i söküp uç kısmı silgi veya kolonya ile silip tekrar takmayı deneyin. Araya toz girdiyse böyle yapabiliyor. Hatta tek RAM ise diğer slota takıp biraz da orda kullanın. 4 GB RAM varsa boşta 1 GB kadar kullanması normaldir. Devam ederse bilgisayarı taratmanız iyi olur. Normal değil bu kullanım.
Hala aynı 3.80 gb a çıktı bilgisayarı kullanamıyorum

Son düzenleme:
4 GB RAM'im var, yeni başladı bu olay. PC'yi açtığımda 3.50 GB RAM falan kullanıyor hiçbir şeye giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı