Bilgisayar Açıldığında Chrome Kendi Kendine Açılıyor

Ben Windows 7 kullanırken bu sıkıntı başlamıştı. Benimki sadece Chrome açılıyor ve Bitcoin sayfası artık ana sayfası olmuştu
Senin durumunla burada yazılan aynı değil. Sende zararlı var ondan kaynaklı burada Win 10 özelliğinden kaynaklı.

Görev Yöneticisi > Başlangıç ayarlarından Chrome kapatılarak ta yapılabilir

İşte aradığım başlık bu. Günlerdir bende mi sorun diye düşünüyordum. Bir sonraki güncelleme ile düzelicekse bir şey yapmaya gerek yok..
Konu tarihine bakar mısın?! Sende sorun var kendi konunuzu açıp sorun.

Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarımı her açtığımda Chrome kendi kendine açılıyor. Yardımcı olacak var mı?

Çözümünü buldun mu bende de Opera'da oluyor. Her şey tam kapatıp öyle kapatıyorum bilgisayarı acık sekme ya da herhangi bir program acık kalmıyor ama yine de her defasında PC'yı yenıden açınca Opera acılıyor. Opera'yı sildim sonra Google acılıyor. Anlamadım her şeyi denedim olmadı.

Çözümünü buldun mu bende de Opera'da oluyor. Her şey tam kapatıp öyle kapatıyorum bilgisayarı acık sekme ya da herhangi bir program acık kalmıyor ama yine de her defasında PC'yı yenıden açınca Opera acılıyor. Opera'yı sildim sonra Google acılıyor. Anlamadım her şeyi denedim olmadı.
Aga çözebildin mi?

Geri
Yukarı