Bilgisayar açıldığında CMD penceresi 4-5 kere açılıyor

Bende de oluyor bazen. Google kullanıyorsanız güncelleme yapıyor olabilir veya her hangi bir şey. Virüs olacağını düşünmüyorum ama virüs olduğundan şüpheleniyorsanız şu program ile tarama yapmanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum;

ESET Scanner:Rehber: ESET Scanner ile Zararlı Yazılımları Temizleyin
hocam kaspersky free cloud var oda olur değil mi

Sorun çözüldü mü hocam?
Daha belli değil hocam nadir oluyor zaten

Sorun çözüldü mü hocam?
daha belli değil zaten nadir oluyor hocam

Hocam kaspersky free cloud var o da olur değil mi?

Daha belli değil hocam nadir oluyor zaten.
Anladım hocam. Malwarebytes veya Eset daha iyidir ama Kaspersky da kullanabilirsiniz.

hocam kaspersky free cloud var oda olur değil mi

Daha belli değil hocam nadir oluyor zaten

daha belli değil zaten nadir oluyor hocam
Bilgisayarınız da aktif olarak Kaspersky Free kullanıyorsanız ve nadir oluyorsa bu durum bilgisayarınız da bir problem yoktur diye düşünüyorum şüpheli bir dosyayı indirmediyseniz.

Anladım hocam. Malwarebytes veya Eset daha iyidir ama Kaspersky da kullanabilirsiniz.
3-4 tane program indirmek istemiyorum sadece kaspersky yeterli değil mi

Bilgisayarınız da aktif olarak Kaspersky Free kullanıyorsanız ve nadir oluyorsa bu durum bilgisayarınız da bir problem yoktur diye düşünüyorum şüpheli bir dosyayı indirmediyseniz.
hocam bilgisayarı alalı bir pinpiriklilik hissediyorum zaten birazda bende sorun var

3-4 tane program indirmek istemiyorum sadece kaspersky yeterli değil mi

hocam bilgisayarı alalı bir pinpiriklilik hissediyorum zaten birazda bende sorun var
Anladım. Dediğim gibi ESET Scanner ile tarayabilirsiniz cidden çok korkuyorsanız veya şüpheye düşüyorsanız. Kaspersky yeterlidir tabii ki. Ayrıca ESET Scanner program olarak yüklenmez dosyayı indireceksiniz tarama yapacaksınız ardından sağ tık sil yaparak silmiş olacaksınız yani program kurmalık veya uğraşmalık her hangi bir şey yok.

Linki yeniden göndereyim: ESET Scanner:Rehber: ESET Scanner ile Zararlı Yazılımları Temizleyin

Anladım. Dediğim gibi ESET Scanner ile tarayabilirsiniz cidden çok korkuyorsanız veya şüpheye düşüyorsanız. Kaspersky yeterlidir tabii ki. Ayrıca ESET Scanner program olarak yüklenmez dosyayı indireceksiniz tarama yapacaksınız ardından sağ tık sil yaparak silmiş olacaksınız yani program kurmalık veya uğraşmalık her hangi bir şey yok.

Linki yeniden göndereyim: ESET Scanner:Rehber: ESET Scanner ile Zararlı Yazılımları Temizleyin

hocam dediğinizi yaptım ama 6 tane pencere açmış ve 250 tane klasör indirmiş aman diyim yakarsınız beni

Son düzenleme:
He hocam bunun başka bir çözüm yolu daha var ama herkeste yaramıyor. Eski sürümlere geçebilirsiniz. Mesela Windows 10 22H2'den 20H2 gibi.

Geri
Yukarı