Bilgisayar açıldıktan 1-2 dakika sonra interneti görüyor

Gökberk Cura

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
PC, SSD ile kısa bir süre sonra açıldıktan sonra hemen ethernet kablosuyla bağladığım interneti görmüyor. 1-2 dakika geçmesi gerekiyor, sorun nedir? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü gelmesiyle sistem tamamen açılmış olmuyor. Boot işleminden sonra arkaplan hizmetlerini başlatması gerekiyor, yüklü olan anakart yazılımlarını başlatması gerekiyor. Sisteminiz hakkında bilgi verirseniz sürücü durumlarınız vs. biraz daha yardımcı olabiliriz.

Kimse de bu problem yok mu anlayamadım. Bir tek yabancı kaynaklarda buldum sanırsam güç yönetimi ayarlarıyla ilgili, eğer bilgisi olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim. Ethernet açılır açılmaz aktif olmuyor, 30-60 saniye arasında bir zaman geçmesi gerekiyor.

Kimse de bu problem yok mu anlayamadım. Bir tek yabancı kaynaklarda buldum sanırsam güç yönetimi ayarlarıyla ilgili, eğer bilgisi olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim. Ethernet açılır açılmaz aktif olmuyor, 30-60 saniye arasında bir zaman geçmesi gerekiyor.
Aynı sorun bende de var hocam. Çözebildiniz mi? Denediğim hiçbir şey işe yaramadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı