Bilgisayar açıldıktan 5 dakika sonra internet kesiliyor

Xenta

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımı bu sabah açtığımda 5 dakika sonra internet bağlantısında kopma yaşadım. Bilgisayarda problem olduğundan eminim. Laptop ve telefonlardan bağlanabiliyorum. Masaüstü kablo ile bağlanıyor. Sorunu nasıl çözebilirim. Qualcomm atheros L2 10/100 internet denetleyicisi diye yazıyor. Windows 8.1 x64 driver bulamadım yardım eder misiniz? @Recep Baltaş yardımına ihtiyacım var :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün Windows 8 sürücüsü bulunmuyor. Vista sürücülerini kurmayı dene. Gene işe yaramazsa Vista sürücüsünü klasör halinde bir yere kopyalayın, aşağıdaki kodu yazın Çalıştır ekranına, Windows Logosu+R ile girebilirsin:

Kod:
devmgmt.msc

Buradan Ağ Bağdaştırıcılarını bulup sağ tıklayarak sürücü güncelle. Sürücüyü manuel olarak güncelleyeceğini seç ve bilgisayardan sürücünün yüklü olduğu klasörü göster. Sürücüler otomatik olarak yüklenecektir.

PCI\VEN_1969&DEV_2048&SUBSYS_20481019&REV_A0 donanım kimliği bu @Recep Baltaş

Aygıtın yanında ünlem çıkmıyor.

Varsayılan ağ geçidi kullanılamıyor diye hata veriyor pc. Sorunları giderince tekrar net geliyor ama sonra tekrar kesiliyor. Evimde kablosuz modem var ama ben masaüstüne kablo ile bağlıyorum. Acaba usb internet anteni tp-link alsam internete çıkabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı