Bilgisayar açılınca chrome bir sayfaya bağlanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ceteris90

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
Arkadaşlar pc açılınca chrome bir adrese bağlanıyor, ancak sayfa bembeyaz. Uzantılara falan baktım birşey yok, ana sayfa ayarları falan hep google ayarlı. Ama kendılıgınden acıyor bu bır virüsmüdür? Avast kullanıyorum virus bulamadı.

Yardımcı olursanız sevinırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pc açılınca chrome otomatik açılıyorsa ilk önce onu açılıştan kaldırın. Başlat-msconfig-başlatma akabinde chrome ve istemediklerini kaldır. Açılış hızıda yükselir. Yüklü programlardan da kontrol et tanımadığın varsa sil, muhtemelen bir program vasıtasıyla yüklemiş kendini.

Bazılarını kaldırdım ama chrome gozukmuyor. Baslatmada zaten chrome değil, bu sayfa acılıyor önceden yoktu. Bir de program ekle kaldır da yukledıgım oyun gozukmuyor, bende program fılesten silmek zorunda kaldım.

Silin tekrar yükleyin. Ayrıca Senkron etmeyin. İşletim sisteminiz win8 ve üstüyse Exploerer daha hızlı geldi bana. :)

İşletim sistemim Win 7, senkron derken ? :)

Cengiz alttakileri sil;

C:\Windows\System32\igdail32.dll
C:\Windows\System32\igdde32.dll
C:\Windows\System32\igdmd32.dll
C:\Windows\System32\IusEventLog.dll

_____
Bios sürümün 214 değilse güncelle:
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/N56VM/N56VMAS214.zip
______
Hosts dosyanı değiştirmişsin IDM cracklı gördüğüm kadarıyla, hosts dosyasını orj. ile değiştirirsen iyi olur.
Bundan başka bir sorun gözükmüyor. Eğer sorun yaşıyorsan imzada ki sistem tarama 2 olanın da raporunu gönderirsen onu da kontrol ederiz.

Cengiz alttakileri sil;

C:\Windows\System32\igdail32.dll
C:\Windows\System32\igdde32.dll
C:\Windows\System32\igdmd32.dll
C:\Windows\System32\IusEventLog.dll

_____
Bios sürümün 214 değilse güncelle:
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/N56VM/N56VMAS214.zip
______
Hosts dosyanı değiştirmişsin IDM cracklı gördüğüm kadarıyla, hosts dosyasını orj. ile değiştirirsen iyi olur.
Bundan başka bir sorun gözükmüyor. Eğer sorun yaşıyorsan imzada ki sistem tarama 2 olanın da raporunu gönderirsen onu da kontrol ederiz.

İncelediğiniz için teşekkürler. BIOS güncel. Alttakileri sil derken? Bir sıkıntı olmasın sistem dosyaları sonuçta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı