Bilgisayar açılınca otomatik sayfa açılması

SELAM BEBEK

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarı açınca otomatik olarak CMD yarım saniyeliğine açılıp kapanıyor otomatik olarak bir siteye yönlendiriyor.

1715659168696.png

Regedit üzerinden beni yönlendirdiği komutu ne kadar silsem de bilgisayarı yeniden açtığımda kendi kendine ekliyor.

Kurulum gerektirmeyen küçük bir ücretsiz yardımcı programı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın

Dosya indirildiğinde, zip'i açın.

Sisteminize bağlı olarak, Otomatik Çalışır veya Autoruns64'u Yönetici olarak çalıştırın

Autoruns Filtre Kutusu'nda, Chrome'u arayın, o kısımda Chrome ile alakalı bir seçenek varsa onu kapatın sonrasında test edin.

Bakalım düzelecek mi geri dönüşünüzü bekliyorum.

1715673338064.png

Maalesef hiçbir şey gözükmüyor. zaten bahsetiğim şeyin Google üzerinden çalıştığını zanetmiyorum CMD bölümünden sitesini yazıp otomatik olarak sitesine gönderiyor bunu sağlayan komutu silince kendi kendine ekliyor.

Sorunu çözdüm.

1715674499653.png

Autoruns64 üzerinden logon kısmında bulunan "microsoftedgeautolunch" dosyasını silip ardından Regedit'te bulunan.

1715674687701.png

Yan tarafında (cmd.exe "site adresi") yazan komutu silip yeniden başlatınca düzeldi.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2195128

Maalesef hiçbir şey gözükmüyor. zaten bahsetiğim şeyin Google üzerinden çalıştığını zanetmiyorum CMD bölümünden sitesini yazıp otomatik olarak sitesine gönderiyor bunu sağlayan komutu silince kendi kendine ekliyor.

Sorunu çözdüm.

Eki Görüntüle 2195131

Autoruns64 üzerinden logon kısmında bulunan "microsoftedgeautolunch" dosyasını silip ardından Regedit'te bulunan.

Eki Görüntüle 2195135

Yan tarafında (cmd.exe "site adresi") yazan komutu silip yeniden başlatınca düzeldi.
Sorunu düzeltmenize çok sevindim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Yeni konular

Geri
Yukarı