Bilgisayar açılır açılmaz donuyor

AsmifY

Femtopat
Daha fazla  
20210310_114659.jpg

Göründüğü gibi PC açılır açılmaz donuyor. Sebebi?
Logitech G HUB çok işime yarıyor ve bu yazılım olmadan faremin faydalarından yararlanamıyorum.

Eki Görüntüle 915007

Logitech G HUB çok işime yarıyor ve bu yazılım olmadan faremin faydalarından yararlanamıyorum.

Başlangıçta çalışan programlardan o programı kapatın. Bilgisayar açılınca el ile açın.

Eki Görüntüle 915007

Eğer bir süre sonra düzeliyorsa açıldığı gibi bazı uygulamalar(Discord, Spotify vb.) Açılmaya çalışıyordur ve bilgisayarın kaldırmıyordur onları kapatabilirsin eğer hep donuksa PC kaldırmıyor olabilir.

Logitech G HUB Windows başlangıcında çalıştırılmaya ayarlı mı? Onu değiştirin. Bilgisayar açılınca 1 dakika bekleyin, kendine gelsin sonra yine açacağınız programları açarsınız.

Sistem özellikleriniz nedir?
8 gb ram i5 7500 gtx 1050 ti
Başlangıçta çalışan programlardan o programı kapatın. Bilgisayar açılınca el ile açın.
denedim aynı şekil donuyor fark etmiyor
ve ben bu programı 8 aydır kullanıyordum hiçbir sıkıntısı yoktu
Eğer bir süre sonra düzeliyorsa açıldığı gibi bazı uygulamalar(Discord, Spotify vb.) Açılmaya çalışıyordur ve bilgisayarın kaldırmıyordur onları kapatabilirsin eğer hep donuksa PC kaldırmıyor olabilir.
önceden de kullanıyordum birden böyle olmaya başladı çözüm bulana kadar kaldırmıştım pc den 1 ay önce konu da açmıştım yazan olmamıştı geri bildirim falan yolladım belki güncelleme ile düzeltilmiştir diye tekrar denedim ama hala aynı donuyor

Format atıyorum, umarım düzelir.
Format attım, arkadaşlar.
Düzeldi pek. Ümit etmiyordum.
Aşırı saçma geldi bana. Bilgisayardan anlayan birisiyim.
Normal oyunumu oynuyordum, akşam normal bir şekilde kapattım PC'yi.
Dışarı çıkıp geldiğimde PC'yi açtım ve bu olaylar oldu. Kayıt defterine girme bile girmemiştim. Anlam veremedim sadece.

8 GB RAM i5 7500 GTX 1050 Ti.

Denedim aynı şekil donuyor fark etmiyor.
Ve ben bu programı 8 aydır kullanıyordum hiçbir sıkıntısı yoktu.

Önceden de kullanıyordum birden böyle olmaya başladı çözüm bulana kadar kaldırmıştım PC'den 1 ay önce konu da açmıştım yazan olmamıştı geri bildirim falan yolladım belki güncelleme ile düzeltilmiştir diye tekrar denedim ama hala aynı donuyor.

Birden olması normal olabilir mesela çok iyi bir oyun bilgisayarında sen CS:GO'yu 300FPS oynarken bir anda 50-60 FPS'ye düşmez zamanla düşer o programlar zamanla kasmaya başlamıştır sen bunu fark etmemişsindir.

Yeni konular

Geri
Yukarı