Bilgisayar açılır açılmaz GTX 1650 kullanımı %100 oluyor

Daha fazla  
Arkadaşlar PC'mi açar açmaz direk ekran kartımın ısısı 60 derceye yükseliyor ve şu 3D kısmı %100 oluyur oyunlarda saniyelik kasma donmalar yaşıyorum yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    91,1 KB · Görüntüleme: 31
1. durumda o %100 olma durumundan sonra hep %30 %40'larda dolaşıyorsa mining virüsü yemiş olabilirsiniz.

2. durumda Görev Yöneticisi'ni ilk açtığında anlık oluyorsa o galiba normal bir şeydi çünkü sistemi tarıyor. Veya bilgisayarı yeni açtığında programlar açıldığı için %100 oluyor en çok da anti virüs programı yoruyor CPU'yu ve GPU'yu.

Virüs taraması yapmanız lazım ( tam tarama )

Neyin kullandığını görebiliyor musunuz?
bu benim yan hesabım . hayır göremiyorum sadece 2 uygulama var ama onlarında kullanımı %0 olarak gözüküyo

Virüs taraması yapmanız lazım ( tam tarama )

yaptım ama virüs bulamıyor nerdeyse tüm virüs uygulamalarını dneedim

1. durumda o %100 olma durumundan sonra hep %30 %40'larda dolaşıyorsa mining virüsü yemiş olabilirsiniz.

2. durumda Görev Yöneticisi'ni ilk açtığında anlık oluyorsa o galiba normal bir şeydi çünkü sistemi tarıyor. Veya bilgisayarı yeni açtığında programlar açıldığı için %100 oluyor en çok da anti virüs programı yoruyor CPU'yu ve GPU'yu.
peki mining virüsü yediysem nasıl kaldırabilirim

şöyle %100 olduktan sonra %0 oluyor bi uygulama açnca %100 oluyor gene

Yeni konular

Geri
Yukarı