Bilgisayar açılırken American Megatrends hatası

Kuty

Hectopat
Öncelikle bu durumu bugün elektrikler kesilip, bilgisayarı yeniden açtığım da karşılaştım. Çok daha öncesinde (1 ay kadar olabilir) bu duruma denk gelmiştim ama sadece bir defaydı. Acaba elektrik gittiği için ve otomatikten direkt bağlantı kesildiğinden bazı ayarlar mı bozulmuş, onları mı yapmamı istiyor benden? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
IMG_2741.jpg

F1'e basın. Tarih ve saati felan ayarlayın sonra da kaydedip çıkabilirsiniz. Eski bilgisayarımda elektrikler gidince hep oluyordu. Sebebi de BIOS pilinin bitmesi :)

Öncelikle bu durumu bugün elektrikler kesilip, bilgisayarı yeniden açtığım da karşılaştım. Çok daha öncesinde (1 ay kadar olabilir) bu duruma denk gelmiştim ama sadece bir defaydı. Acaba elektrik gittiği için ve otomatikten direkt bağlantı kesildiğinden bazı ayarlar mı bozulmuş, onları mı yapmamı istiyor benden? Yardımcı olursanız çok sevinirim.Eki Görüntüle 317463
Aynı olay bende de var çözum ne dır
IMG-20190523-WA0014.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı