Çözüldü Bilgisayar açılırken Boot Device hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1lEren

Picopat
Merhaba arkadaşlar, bu sabah PC'yi açtığımda böyle bir durumla karşılaştım. başka bir HDD de yoktu Flash da yoktu. Dün her zamanki gibi kapattım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Bütün oyunları uygulamaları sildim ve halolldu.
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, bu sabah PC'yi açtığımda böyle bir durumla karşılaştım. başka bir HDD de yoktu Flash da yoktu. Dün her zamanki gibi kapattım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bir foto atabilir misin?
Belki HDD kabloları gevşemiştir belki de HDD tamamen gitmiştir.

Makaleler
10
SATA ve SATA power kablolarınıızı kontrol edin. Yaptığınız halde olmuyorsa temiz Windows 10 kurulumu hazırlayın, orada da gözükmüyor maalesef o HDD patates olmuş.

Bir foto atabilir misin?
Şu malum hatayı diyor.
1609396380401.png

Makaleler
1
Sorun tam olarak ne anlamadım.
Arkadaş az bilgi vermiş, kimse anlayamaz.
Tek anladığım şu ya Windows havaya uçmuş ya HDD bozulmuş ya da disk bir şekilde yerinden çıkmış.

KS
1lEren

1lEren

Picopat
Bir fotoğraf atabilir misin?
Belki HDD kabloları gevşemiştir belki de HDD tamamen gitmiştir.

Sorun tam olarak ne anlamadım.

Yeni topladığım PC tamamen masaüstü, yerinden hiç hareket etmedi. Her zamanki gibi kapattım PC'yi, sabah açtığımda direkt Boot device sayfası geldi. 5 aydır hiç böyle bir şey yaşamamıştım ve oradan SSD seçtim normal olarak açıldı.
Başlığa ben farklı bir şey yazıyorum modlar değiştiriyor.

Nvidia

Centipat
Makaleler
2
Yer
NVİDİA' nın Bürosunda Karar alıyor.
Bu tür çökmeler çok eski PC' lerde yaşanıyordu.
Yeni topladığım PC tamamen masaüstü, yerinden hiç hareket etmedi. Her zamanki gibi kapattım PC'yi, sabah açtığımda direkt Boot device sayfası geldi. 5 aydır hiç böyle bir şey yaşamamıştım ve oradan SSD seçtim normal olarak açıldı.
Başlığa ben farklı bir şey yazıyorum modlar değiştiriyor.
Peki bunu her açılışta mı yapıyor?

Yukarı