Bilgisayar açılırken görüntü bozuk geliyor

wooRS

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı açtığımda karşıma gelen Windows logosu, anakart yazısı vs hepsi hoş geldiniz yazısına kadar bozuk bir biçimde renkleri değişmiş bir biçimde açılıyor. Açıldığında bir sorun yok FurMark testi de yaptım zorladım ekran kartını fakat herhangi bir sorun yok. Sorun sizce neydedir monitörde olma ihtimali var mı? Ekran kartı hariç neredeyse tüm parçaları yeniledim.

Bilgisayarımı açtığımda karşıma gelen Windows logosu, anakart yazısı vs hepsi hoş geldiniz yazısına kadar bozuk bir biçimde renkleri değişmiş bir biçimde açılıyor. Açıldığında bir sorun yok FurMark testi de yaptım zorladım ekran kartını fakat herhangi bir sorun yok. Sorun sizce neydedir monitörde olma ihtimali var mı? Ekran kartı hariç neredeyse tüm parçaları yeniledim.

Kablodan olabilir.
HDMI'ya da DP kabloyu değiştirip deneyin.
Bir de BIOS güncellemesi yapmayı deneyin.

Ekran kablonuzu HDMI ya da DP portunuzu direkt anakarta takmış olma ihtimaliniz var mı? Eğer öyleyse o kabloyu Ekran Kartına takıp dener misiniz.

Ekran kablonuzu HDMI'ya da DP portunuzu direkt anakarta takmış olma ihtimaliniz var mı? Eğer öyleyse o kabloyu ekran kartına takıp dener misiniz?

Onunla alakalı değildir çünkü konu sahibinin yazdıklarını bizzat bende yaşıyorum. Garip olan kullanırken ve testlerde hiçbir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı