Bilgisayar açılırken güç kesilip tekrar başlatılıyor

Vay be. Bios guncellemesiyle duzeldigine göre demekki bu bir problem. Ben de o kadar araştırdım bir şey çıkmayınca sanırım normal bişey diye düşünmeye başlamıştım. Siz hiçbir parça değişimi yapmadan bu sorunu yaşarken bir gün biosu güncellediniz ve bir de baktınız ki artık bu durum yok öyle mi?

Hiçbir parça değiştirmeden, bios güncellemesi ile benim yaşadığım sorun çözüldü uzun süre önce :)
İ7 6700 ile 750 Tİ kullanıyorum. İ7 6700 1080 Tİ SLI sistemi bile besleyebilirken ben 750 ti ile kullanıyorum ve böyle bir şey olmuyor.

Zaten sorun bios güncellemesi ile çözüldü. Farklı ekran kartı ile de deneme yapmıştım o zamanlar. Şuansa 1070 Tİ kullanıyorum.

Hiçbir parça değiştirmeden, bios güncellemesi ile benim yaşadığım sorun çözüldü uzun süre önce :)

Zaten sorun bios güncellemesi ile çözüldü. Farklı ekran kartı ile de deneme yapmıştım o zamanlar. Şuansa 1070 Tİ kullanıyorum.
Boşuna uğraştırmışlar sizi konuyu o zamanlar görsem yazıp uğraşmayın derdim🙂 çünkü aynı işlemci aynı anakart var sadece ram en uyumlu denen G-SIKIL FALARAX 3200 MHZ var o zamanlar sadece 2133 de normal açılış yapardı🙂 vay be 3200mhz yapınca ne uyuz bir açılıştı o😡 şimdi 3200 mhz c14 normal hatta 3466 bile açılış normal ama stabil değil stabil ayarı bulamayınca uğraşmadım eski günler aklıma gelince şükrettim yani.😉

Merhaba bu sorunu yaşıyorum konuyu nasıl çözdünüz aceba.
Sistemim:

İ5 9400f
8x2 3000Mhz
RTX 2060
Asrock z370 Anakart

Bende aynı sorundan muzdarip oldum nasıl çözeriz bunu.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Aynı sorunu bende yaşıyorum. Bilgisayar açılırken fanlar yüksek ışıkla başlayıp sonra ışığı düşürüyor hemen ardından pc güç kesiyor tüm ışıklar sönüp tekrardan açılmaya devam ediyor. Bazen 1 bazen 2-3 kere bu işlem oluyor. Bunu nasıl çözebilirim. Bilgisayarımın özellikleri şu şekildedir:
59614DB5-0638-42B6-AC81-CAC1F5727853.jpeg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı